Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok 40+os pasiként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok 40+os pasiként a mai világban a 25-30 éves srácoknál "lehúzhatom a redőnyt"komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Van esély hogy nem csak alkalmira találjak valakit?
2019. aug. 27. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szeretem az ilyen pasikat 😆 21/p
2019. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Aki keres az talál én 60-as pasi vagyok és nem csak

25-30 hanem 25 alatt is minden héten.

Legyél tiszta illatos nem elhizott És légy gáláns.Vidd el szórakozni,vacsizni......

2019. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk nem tudom kettes milyen "komoly kapcsolatra" gondol amiből kijut neki "minden héten" de mindegy.

Azzal viszont egyetértek, hogy aki keres az talál is. De nem feltétlenül abban a korosztályban amit megjelöltél. Én azt gondolom, hogy egy 30-as és egy 35 éves közt kb semmi különbség sincs. Főleg annak tükrében, hogy annyira különbözőek az emberek, hogy lehetséges, hogy pont egy 40-hez közelebb állóban találod meg azt amit a 29 évesben keresel.

Én is nagyon konkrét elképzelésekkel álltam neki párt keresi aztán úgy hozta a sors, hogy akiben megtaláltam amit keresek pont nem abba a kategóriába tartozik amivel indítottam. Szerintem légy nyitottabb és ne ragaszkodj annyira az életkorhoz.

2019. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
figyelj ez nem kor függö,,már akinél..nálam nem..de.......ne legyen elhizott...valamit heti egyszer -kétszer sportoljon..legyen ebben a korban mar ferias,,ápolt,az fontos,,ne legyen aputestü ,papis..az senkinek nem jön be..nekem nem is egy 40-50 es ismim van akik jobban néznek ki,mint egynéhany 20 éves,,látszik az arcukon,hogy elmultak 20,de ápoltak,sportosak ferfiasak,szal vonzok..ennyi
2019. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem korfüggő. Az a mérvadó, hogy mennyire vagytok egymásnak szimpatikusak. A 30-as srácok amúgy is érettebbek, ők már készek egy komoly kapcsolatra.

Tapasztalatból mondom: én 21 vagyok, pasim 34 éves, és tök jól megvagyunk egymással :)

2019. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amugy azért ezek a számok nincsenek kőbe vésve.lehet hogy egy pl 35 éves sráccal is

tök jól ellennék.a fiatalabb oldal felé csak azért idegenkedek nyitni mert nem tudom vajon mennyire működik egy mondjuk 23 éves sráccal a dolog.

2019. aug. 27. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát szerintem inkább a 60 éves totyákos papának kinéző szakállbokorképű 25-30 éves korosztály, aki lehúzhatná a redőnyt némelyik jóképű 40-essel összevetve. Nem viccelek! Egy dolog a kor, másik dolog, hogy az ember hogy tartja karban magát.
2019. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!