Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » LGT-sek! Ha egy férfitestbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LGT-sek! Ha egy férfitestbe született leszbikus nő előveszi a férfitesthez járó nemiszervét, és egy női tesbe született homoszexuális férfi beveszi a szájába a férfitestbe született leszbikus nő férfiasságát, az tuképp egy szimpla szopás lesz?

Figyelt kérdés

#Fogaskerdes
2019. aug. 27. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem unod meg?
2019. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit? 21/l/f/lm/bt/stb
2019. aug. 27. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy férfiasságot valaki bevesz a szájába szexuális céllal akkor az sz...pás tökmindegy mi a résztvevők nemi identitása.
2019. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez kizárt dolog, mert nemtudom. Viszont, ez a kérdés felveti azt a kérdést is, hogy egy Q+ testbe született L mihez kezd egy B testbe született M-el, ha a Q+ test úgy néz ki, mint egy T teste.
2019. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

LGT? Az nem egy magyar zenekar?

"Mindenki másképp csinálja!" :D

2019. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
És ha kutyába rakja, aki embernek érzi magát akkor az nem animaltöcsök?
2019. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

ezt tényleg magyarázza meg nekem valaki, mert elvesztettem a fonalat és tényleg nem akarok trollkodni, csak egy egyszerű átlagos férfi vagyok, ennek megfelelő értelmi színvonalon.

tehát: én egy hetero férfi vagyok, a nőkhöz vonzódom, velük próbálok szexelni. férfitestbe született leszbikus nő vagyok, nőkhöz vonzódom, velük próbálok szexelni.Mi a különbség?

ha hetero férfiként szexelek egy női testbe született homoszexuális férfival, akkor én is homár vagyok? ha azt állítom, hogy férfitestben leszbi nő vagyok, akkor van esélyem leszbi nőknél?

Női testbe született hetero férfi az mi? sima leszbi?

nem tudom van még variáció?

má kezd kisebbségi érzésem lenni, hogy én nem tudok felmutatni semmi extrát.

2019. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

csak még annyit, hogy a férfitestbe született leszbikus nő használja a farkát szexre, ha már ott van? vagy felcsatolhatóssal csinálja, mert a leszbik segédeszközöket használnak?

2019. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Adott két ember akik szeretik egymást és együtt karnak lenni. Na pont azon fognak éjszakába menően tanakodni, hogy a köztük kialakulni készülő relációt milyen tudományos terminussal lehet legpontosabban jellemezni. Hát baromira nem. Nevezd ahogy akarod, tök mindegy. #loveislove
2019. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell foglalkozni ezzel, unatkozik nincs jobb dolga, gunyolodik ennyi.

Get a life kid

2019. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!