Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » LMBSTB-sek. Ismertek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LMBSTB-sek. Ismertek olyan férfitestbe született nőt, aki leszbikus, és összejött egy női testbe született férfival aki homár, és engedélyezték az esküvőjüket, mert nem jöttek rá a csalásra?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

De kis ...izé vagyol :)

Én olyat ismertem, ahol a csaj leszbi, a pasi homár. Ott nem jöttek rá, nyilván :)

2019. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ilyenre maximum 4-5 példa lehet az egész világon (de lehet, hogy túloztam). Viszont legyenek bármilyen különbözőek is a törvények, ha egy férfiként anyakönyvezett egyén feleségül vesz egy nőként anyakönyvezett egyént, az nem számít csalásnak.
2019. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
A jogban nem az számít mi az indentitása, szexuális preferenciája valakinek, hanem hogy mi a biológiai neme. A magyar jogszabályok szerint házasságot csak férfi és nő köthet, hogy ezen belül kinek mi az identitása az a házasság jogi megkötésében már nem számít semmit.
2019. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Mivel ez hetero hazassag, ezért nincs itt semmiféle csalás. Nem a diszforiásokat diszkriminalja a törvény, hanem a homoszexualisokat, a szexualitasnak meg nincs sok köze ahhoz hogy valaki a másik nem nemi sztereotípiái szerint él, és váltig állítja, hogy az angyalka aki a születésekkor eldonti hogy ki lesz fiú és ki lesz lány, rosszul döntött amikor rájuk került a sor.
2019. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!