Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bisex-meleg fiúk:Amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Bisex-meleg fiúk:Amikor középiskolába jártatok vállaltátok e a másságotokat?

Figyelt kérdés
Voltak a környezetekben olyanok akik szintén vállalták?
2019. szept. 3. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tartasz a mai világban vállalásnak?

Közösségi oldalak? vagy ha konkrétan rákérdez valaki? Vagy az illető mondja fűnek-fának, ha kíváncsi rá, ha nem?

2019. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha rákérdeznek nem tagadja az illető
2019. szept. 3. 20:56
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem


A középiskola egyenlő volt a börtönnel, abban az országban amiben én éltem


Sőt, bizonyos szinten rosszabb


Titkolta szinte mindenki.

2019. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 35 fiú volt az osztályban, még azért is csesztették az embert ha magasabb volt a hangja. Egy-két srácot négy évig szekálták és találgattak hogy meleg-e az illető. Ilyen légkörben nem mondtam el senkinek. (Az utolsó évben volt egy lány akivel sokat lógtunk, neki bevallottam, de ő egy évvel alattam járt. Az hogy sokat voltunk együtt, alibinek jó volt a többiek előtt.)
2019. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan még középiskola után sok-sok évvel sem vállalják. Középiskolában meggondolandó, ebben a korcsoportban még sokszor kirekesztőbbek az emberek, könnyen tesznek bárkit gúnyolódás céltáblájává.
2019. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalam. Nem kellett a plusz támadási felület. Volt annak idején más gondom is. Előnyöm meg nem származott volna a dologból.
2019. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a nyilt felvállalás híve, de ha szóba kerül, nem tagadom. Iskolában nem igazán volt ez téma,de a koleszban igen, így a híre lassan eljutott a sulis osztályba is, de nem okozott gondot. (Bi f)
2019. szept. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok, mindig éreztem a bizsergést öltözőkben. De soha nem mondtam el senkinek. Érettségi után tudtam meg egy osztálytársamról hogy nem csak a lányokat szereti, így neki elmondtam. Ő sem merte felvállalni suliban, csak titokban élvezte ha látott valakit meztelenül.

Szerintem nem is jó felvállalni, túl sok támadás éri a melegeket/biszexeket.

2019. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rólam mindenki tudta ,hogy a fiúk is tetszenek,anyámnak sose mondtam el,de az ismerőseim ha rákérdeznek nem tagadom
2019. szept. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!