Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok mire jók a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok mire jók a fétisek, nektek van e és milyen, lehetőségetek van e megélni?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?
2019. szept. 10. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
izgat a szőrös pénisz meg hónalj
2019. szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A rimming (fenéknyalás) passzív alanya szeretek lenni, 22 (19-20-nak nézek ki max). :)
2019. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Kövérség fétis

27f

2019. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö a preferencia nem fétis. Csak a félreértések elkerülése végett.

Nekem nincs semmilyen fétisem. Hogy mire jó arra az tud válaszolni akinek van.

2019. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Bdsm-et szeretem, azon belül a dom szerepet.

Egy másik pasit kikötözni, makk túlizgatása, orgazmus kontroll.

Volt lehetőségem megélni párszor, szerencsére találtam hozzá olyan alanyokat, akik nem csak hangemberek és mernek találkozni. Manapság ritka már az ilyen.

27 vagyok.

2019. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Izgat a szőrös láb és hónalj velem hasonló korú fiúkon. Izgat még az is ha a másik cigizik, és ez a lányoknál is, mert biszex vagyok.

16f

2019. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem is izgat ha a passzív srác cigizik!
2019. szept. 10. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Latexruha, gumicsizma, bakancs, zokni, cipő. Nagyjából ezek. És nincs lehetőségem kiélni, mert sajnos itt is fontos, hogy legyen a partnerek között kémia, szóval nem nagyon fog senki belemenni ilyen játékokban, ha egyébként maga a partner nem az esete és nem izgató számára. Vagy ad egy esélyt, és utána leráz, jártam már így, pedig isteni jó volt nyalni a cipőjét és a zokniját szaglászni, ráadásul még le is szophattam.

Külföldi latexbuliban kétszer voltam, elsőre ki tudtam élni, másodjára valahogy nem volt az igazi, szintén a fenti okok miatt.

27/F

2019. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Mire jók? Kb. arra, mint a szexuális vonzalom. Van és kész. Kérdés, hogy megéled-e vagy sem. De ha megéled, az biztosan jól fog esni.
2019. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!