Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lenti fétisek közül van ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lenti fétisek közül van ami még elfogadható/tolerálható?

Figyelt kérdés
Láb, taposás, köldök, mellbimbó?

2019. jan. 6. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind gyengék.
2019. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellbimbó mi? Mit jelent az, hogy mellbimbó fétis? Hogy valaki 10 percig csak a mellbimbóval foglalkozik?
2019. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, ha valaki a mellbimbókat fájdalmasan izgatja.
2019. jan. 6. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Taposáson kívűl én mindet szeretem
2019. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Óh, te naiv -vagy boldog tudatlan- 1-eske! Össze is csinálnád magad mindegyiknél, ha csak külön-külön kapnád is! Nem lenne akkor ilyen nagy arcod!
2019. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifejezetten olyan partnert keresel aki a bdsm-re nyitott, akkor ezeket bőven tolerálja.


Ha egy "ártatlannal" jössz össze, annak talán a mellbimbó max ami tolerálható, azt is csak nyalogatni, nem kínozni. Az átlagnak még a láb is sok.

2019. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbófétis az hibátlan! Én és a párom is imádjuk. Mivel erogén zónái a mellei és eléggé hatalmas és lógó (120D) mellei vannak így hosszú percekig nyalogatom, szopkodom, fogdosom, nyomkodom neki és ő már attól el tud élvezni. 21/F.
2019. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Kinek mi. Nekem pl. a talpnyalás, taposás. Persze, ha a partner is szereti.
2019. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!