Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Reggel szoktatok szeretkezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel szoktatok szeretkezni felkelésnel, vagy valahogy szexuálisan ébreszteni a párotokat?

Figyelt kérdés

#szeretkezés #szex #reggleiszex
2019. szept. 10. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Többször is szoktunk úgy kelni...én vagyok passzív szerepben
2019. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A házasságunk első éveiben reggel, munkából megjőve, és lefekvés után is szeretkeztünk. (néha hajnalig, és igen álmosak voltunk másnap). Aztán a gyerekek miatt ez hajnalra és lefekvés utánra korlátozódott.

Én reggel szeretem jobban, a feleségem este. Kompromisszumként megegyeztünk, hogy egyikünk se legyen szégyenlős és kezdeményezzen, a másik pedig nem tér ki előle fejfájásra vagy fáradtságra hivatkozva.

2019. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Reggel én ébredek előbb, és a párom majdnem minden reggel álló farokkal alszik. Van valami izgalmas benne, hogy alszik, és azt csinálok vele, amit akarok, amit a gátlásaim miatt nem tennék, ha ébren lenne. Többnyire csak nézegetem, tapogatom óvatosan, hogy ne ébredjen fel. Megengedné akkor is, ha ébren van, sőt örülne is neki, számomra mégis plusz izgalom, ha alszik. Ti nem vagytok így vele?

Amikor felébred többnyire nem emlékszik rá, hogy felállt neki, és arra sem, hogy mit csináltam vele, de csaknem mindig szexuális álmai vannak, és mindig kedve van a szexhez.

2019. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#4 Adj elerhetoseget, megoldjuk ;)
2019. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!