Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ez a Love Island Tician csak szerintem biszex?

A mai részbe is tapizta a srácokat. Nem zavar ha az, sőt indokolná miért akarja annyira mindig bizonygatni, hogy ő mekkora alfahím. De érdekel, hogy csak én látom ezt? Én szúrom ki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Ticián, Tici, Love Island, meleg

szept. 11. 22:40  Privát üzenet  

A válaszok
Ha ez megnyugtat, akkor én első ránézésre egyikről sem gondolnám, hogy hetero. De nekem 8.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 23:39 Privát üzenet
Szerintem is full buz!, csak gyávaságból stíröli a csajokat.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 12. 00:02 Privát üzenet
Kiugranék az ablakon ha ebből az ostoba állatságból akár egy részt is végig kéne néznem. Így nem jutottam odáig, hogy kivel mi van .

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 13. 13:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek helyes a Love Islandból, Ticián?
Vannak olyan pasik, akiknek nem elég az, ha -szerintem- egyértelmű jelét adja a nő annak, hogy érdekli őt a férfi, hanem vmi több kell ahhoz, hogy ő is merjen lépni a nő felé?
Miért van ennyi személytelen,3/3 személyben feltett kérdés? Mi értelme van ennek? Aki kérdez az vállalja fel- szerintem-, hogy a kérdését/történetét saját maga, hozzátartozója,...
Egy 40 éves tanárnő és egy 20 éves lány között kiindulhat komolyabb dolog Vagy csak kaland Ha mind a ketto vonzodik egymashoz?
Ha az aktus utáni 18. napon /szerintem a peteérésem 16 napja volt/ negatîv a teszt, és 4 napja menstruálok, csak picit kevesebb akkor kizárható a terhesség?
Rosszul helyezi fel az óvszert, de nem tudom, hogy szóljak neki, teljesen őszinték vagyunk egymással, se mégsem mondhatom neki hogy: "Hé, mit csinálsz, nem úgy kell azt..."....

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Homoszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!