Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is érzi úgy, hogy bár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy bár manapság tényleg elfogadóbbak az emberek a melegekkel mégsem mer coming outolni?

Figyelt kérdés
Nem is attól félek, hogy a családom kitagadna vagy elhagynának a barátaim, hanem egyszerűen nem akarom, hogy úgy nézzenek rám. Attól félek, hogy már sose látnának ugyanannak akinek eddig.
2019. szept. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Akinek szimpatikus vagy annak ezek után is az leszel. Nem kell mindenkinek elmondanod akivel találkozol. Ha valaki emiatt néz rád másképp akkor nem is olyan fontos az életedben.


18L

2019. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Te tényleg úgy érzed, hogy manapság tényleg elfogadóbbak az emberek a melegekkel???
2019. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy látom, hogy ez nagyon attól függ, hol vagy. Én egy kisebb városban egy viszonylag magasabb színvonalú középiskolába járok. Úgy látom, hogy a közvetlen környezetem jóval elfogadóbb, mint a magyar átlag. Aztán utazok 10km-t, vagy megkérdezek valakit egy másik (jóval alacsonyabb színvonalú) iskolából és ott már kb. égetnék a melegeket, vagy a “hátravinni, agyonlőni” az első gondolata a többségnek, ha szóba kerül a téma. (Nem rólam van szó, én nem coming outoltam, hanem úgy általánosságban).

Szóval leginkább attól félek, ha egy kisebb körnek elmondom, valahogy eljut kicsit messzebbre, aztán majd foshatok az utcán, hogy ki akar megverni azért, hogy kit szeretek, hiába nem is ismerem...

2019. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Bár lassú tendenciával, a normális emberek effelé hajlanak, de pl az én környezetem fidesz-agymosott homofób banda, náluk kiverné a biztosítékot, ha tudnák rólam. Ezért van meg az én saját, egyedi baráti köröm :) akkor coming outolj, ha elzavarás esetén lenne hova menned. Szomorú, de ez Magyarország
2019. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Amúgy sem vagyok az a kimondott affektálós csal nőkkel barátkozó meleg. Szóval eléggé ellentmondásban van a dolog a kifelé látszó személyiségem a sztereotípiákkal.
2019. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!