Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon elkezdtem vonzodni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkezdtem vonzodni erzelmileg egy lany baratomhoz es en is bejovok neki. (nem tudja hogy meleg vagyok) Mukodhet a parkapcsolat? 18/F

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem ezt a lanyt es erzek nala valami pluszt es nagyon szep is.erzelmileg biromantikusnak mondanam magam.Szexualisan viszont mindig is a ferfiakra izgultam fel.Lanyoktol nem viszolyogok csak kozombosek nekem ,sosem taszitott egy mesztelen lany latvanya,mindig megneztem oket,mert ugye nekem nem olyan intimreszeim vannak es kivancsi voltam hogy nez ki de vonzalmat nem valtott ki,lehet erintesre menne nem tudom..Viszont ez a lany valahogy tenyleg mas..ha osszejonnek vele hogyan mukodhetne a szex?

2019. szept. 29. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Biszex vagy
2019. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Basszus, szerintem az első csóknál simán kiderülne, hogy működik-e vele a dolog

Meg ha tényleg szereted, legalábbis érzel vmi pluszt...

2019. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ki kell előtte próbálni, hogy működne e a szex része, ne emiatt legyen égő ha összejötteök.
2019. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Ja csókold meg érintsd meg a mellét vagy cirógasd érzékien, ha a cerka fel áll rá, akkor bi vagy ha ne, akkor simán buza és nem tudna műkődni a szex sem.
2019. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki, miért ne? :)
2019. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kozeledni nem mertem meg fele mivel o mar regebben celozgatott ra hogy bejovok neki es nem akartam jatszani az erzeseivel.utobbi idoben viszont engem is elkezdett erdekelni.Felek ha kizeledek fele es nem mukodik a dolog nem izgat ugy fel mit mondjak neki?nagyon szeretem ahhoz hogy elveszitsem.

2019. szept. 29. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el előbb egy prostihoz, ha ott megy a szex, biztos, hogy ővele is menni fog.
2019. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem próbálod meg akkor is elveszíted érzelmileg, mert majd mozdul más irányba. Ahogy mondani szokták, addig kell ütni a vasat amíg meleg. Tegyél egy próbát nincs mit veszítened - viszont legyél olyan korrekt, hogy biz' az elején bevallod bistex vagy, ne játsz kettős játékot (lehet el fog így fogadni és egy olyan új dolog veszi kezdetét amiről nem is álmodtál).
2019. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!