Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalok! Ti szoktatok iskoláb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Ti szoktatok iskolában pisilni?

Figyelt kérdés

Ha igen néztetek már jobbra ballra?


Privát is jöhet!



2019. okt. 1. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésedből egy vicces jelenet eszembe jutott, igaz nem teljesen ide kapcsolódik de mi szórakoztunk egyezer úgy, hogy amikor barátnőm pisilt akkor a mellette lévő wcbe bementünk egy másik barátnőmmel és felálltam a wc tetejére és átnyúltam a wc tartájhoz és lehúztam alatta a wct! :D
2019. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam pisilni 😄

Igen szoktam nézelődni 😉

Igen volt már ebből adódó kalandom 😋

2019. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, kimegyünk az iskola elé pisikélni.
2019. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még suliba jártam, annak pont nem sikerült meglesnem a fütykösét aki tetszett.
2019. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy, mindenki pelenkában jár iskolába :D

Naná, hogy mindenki szokott. Ha valaki heteró az meg nem nézelődik jobbra-balra, mert nem érdekli a mellette állóé.

2019. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, sunyiban nézelődök is. Semmi problémám, semmi kalandom nem volt még belőle, de láttam már olyanokat amikkel szívesen megismerkedtem volna közelebbről.
2019. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) habár én egy nagy barom voltam amikor az a srác akibe halálosan szerelmes voltam "viccből" azt mondta hogy megmutatja a kukacát, de vigyázzak vele mert kicsi a bors de erős.. Én hülye meg lefagytam, és elszaladtam :D
2019. okt. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A suliban mi "távpisálást" játszottunk, persze, akinek félrement, az felmosta, hogy ne legyen nyoma a játéknak.

Mostanában, amikor kijövök a budibúl, csak annyit tudok válaszolni, hogy "köszönöm, jól, igazgató úr, és te, hogy vagy?"

Úgy tűnik, telnek az évek, s már másik budiba járok a suliban.

2019. okt. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!