Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés a legelső anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a legelső anális szex?

Figyelt kérdés
Leginkább a passzív oldalról nézve érdekelne engem. Milyen érzés volt? Hogyan történt? Részletes leírást kapjátok róla teljesen kezdőként?

2019. okt. 8. 18:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Korábban próbáltam az újjammal izgatni magamat de mivel nagyon szűk vagyok ezért egy újjam is alig fért be. Egy pénisz meg sokkal vastagabb és attól tartok, hogy nem menne be. Ráadásul félnék is beleülni és furcsa érzés lenne.
2019. okt. 8. 19:17
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
#7 cuki a sztorid. Kar hogy csak almodban tortent meg, erosen feltetelezem... Rohadt jo lehet a memoriad. Azt is meg tudod mondani, hogy aznap mitt reggeliztel?
2019. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező először is sikositot vagy baba olajat vegyél és fejezd fel magad egyedül, ha már attól nem félsz jöhet a pasi
2019. okt. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kajak53 ***** válasza:
100%

Nekem csidás volt az elsö alkalom. Már nagyon vágytam, hogy érezzek egy péniszt a fenekemben. Akkor már évek óta izgattam, tágitgattam magam hátul is, ha masztiztam. Egy nagyon rokonszenves, nálam fiatalabb sráccal ismerkedtem meg az egyik homo-site-on. Találkoztunk párszor. Aztán egy késö este a sportklubban randiztunk, mikor már mindenki hazament. A szaunában melegedtünk mindenféle értelemben. Amikor már össze-vissza nyaltuk-szoptuk egymást én már nem birtam türtöztetni magam. Majd megörültem, hogy meg legyek dugva; hogy magamban érezzem öt. Borotvahabot használtam sikositónak. Bekentem magam és lassan beleereszkedtem az ölébe. A farka állt, mint a cövek. Meglepödtem, mert hihetetlenül finoman, nehézség és fájdalom nélkül rácsúsztam. Söt, ránehezkedtem, hogy tövig bennem legyen. Csak gyönyört éreztem! Valami leirhatatlan kéjes érzés volt hogy mélyen ki voltam töltve. Lovagolni kezdtem rajta. Olyan könnyen, simán ment, mintha már ki tudja hányadszor csináltam volna. Aztán variáltam: teljesen leszálltam róla, és aztán megint vissza a "zárt" fenekembe. Mindannyiszor könnyedén, a legkisebb fájdalom nélkül csusszant belém. Valami felfoghatatlanul gyönyörü, csodás élvezet volt. Aztán hagytam, hogy ö dugjon, ö adja a ritmust. Én csak tartottam, kináltam az éhes lyukamat. Döfött rendesen. Forogtunk a szauna nedves, meleg padsorain. Dugott hátulról, kutya pózban. Vagy én forditottam neki hátat és az ölébe ültem. Csináltuk hogy szemböl ültem a farkára és közben ölelkeztünk, csókolóztunk. Majd megvesztünk a kéjtöl! Még az elélvezéstöl sem lohadt a farkunk, annyira élveztük mindketten. Ez még jóval a HIV elött történt, nem használtunk óvszert. Nyaltuk, faltuk csókoltuk egymást mindenütt. Senki nem zavart bennünket azon a késöi órán. A szauna szinte izzott a "melegségtöl". Végül kimerültem a sok gyönyörtöl végigfeküdtünk a padon és egymást ölelve, simogatva, csókolgatva kezdtünk lassan magunkhoz térni.


Ez volt az elsö megdugásom története. Az elsö pillanattól kezdve ellazult volt a fenekem. Ez feltétele a fájdalom mentes, gyönyört adó anális közösülésnek.

2019. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!