Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire látszik rajtam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire látszik rajtam hogy meleg vagyok ha mindkét mellbimbómba karika piercinget rakatok be és mindkét mellbimbóm körbe van tetoválva?

Figyelt kérdés
Mennyire fognak ezért megszólni az uszodában? Ráadásul mindkét fülemben fülbevalót hordok, és a teljes testem gyantazom.

2019. okt. 23. 19:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ez esetben a melegek véleménye az irányadóbb. Itt egy heteró álláspontja, akiben van enyhe homoerotikus hajlam is: a mellbimbókba tett piercing egyértelmű jele annak, hogy az illető meleg vagy bi. Én még nem láttam full heteró pasit bimbó- vagy köldökpiercinggel. A két fülbevaló, a vékony szemöldök és a gyantázás meg csak aláhúzza a tényt. Meg arra is jó, hogy akkor is „gyanút fogjon” az ember, ha van rajtad póló.
2020. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már csak egy karika hiányzik a húgycsövedbe. Magad teszed olyanná a külsödet, amilyenné akarod, de akkor mások véleményét azért kérdezed, hogy magadat nyugtatgassad ?

A tetkók, a gyürük, a szemöldökszedés, gyantázás együtt sem árulkodó, ha nem viselkedsz feltünösködve.


Különben pedíg tegyél rá magasról, hogy kinek mi a véleménye.

Remélem, és kívánom, hogy az uszodában egy neked tetszö pasi leszólítson, aztán boldogaan éltek majd egymással, míg meg nem haltok.

2020. ápr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem van karika ott is, de azt azért nem sokan látják :)


mellpiercingem van és én is gyantáztatom magam

2020. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2%
Melegnek nem fognak nézni, legfeljebb ufónak vagy agybetegnek.
2020. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!