Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elhagyni az országot emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyni az országot emiatt?

Figyelt kérdés

Szentetek normális dolog ezt érezni?

A legtöbb ismerősöm el akarja hagyni az országot, hogy megélje a szexualitását (köztük én is)

Külföldön sokkal elfogadottabb ez a téma.


Ti hogy vagytok ezzel?


Képesek lennétek ezért itthagyni Magyaroszágot?



2019. okt. 24. 20:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
Én 3 éve élek már Kanadában és sokkal jobb és elfogadóbb társadalom. Soha egy megvető pillantás vagy megjegyzés se ért engem és a páromat.
2019. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 everlight ***** válasza:
21%
Én örülök,hogy nincs túltolva a pc ebben az országban.Én se vagyok hetero.Úgy gondolom,hogy minden országban vannak elfogadó és gyűlölködő emberek.
2019. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%
Pont néhány napja gondolkodtam azon, hogy ha felnő a gyerekem, és azt mondja, hogy homoszexuális, akkor már aznap kiteszem az eladó táblát a házra, és megyünk máshova. Nem lehet jó ebben az országban melegnek lenni. Szerintem, normális.
2019. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67%
Látom sokan írják az USA-t itt, de utána jártatok már, hogy milyen nehéz oda letelepedni? :D közeli rokoni kapcsolat nélkül gyakorlatilag lehetetlen, mert csak pár hónapos vízumokat adnak ... egyébként én is oda mennék :D
2019. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%
#5 tudom is ezt jól. nekem laknak kint rokonok, szoval ez még kivitelezhető lenne. de ha nem lenne ilyen, akkor is vannak ilyen zöldkártya lottók. bár ennel jobban nem nagyon néztem utána :)
2019. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
85%
Zöldkártya lottón annyi az esély nyerni, mint a simán :D
2019. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a felvállalás okozza a legnagyobb gondot ebben.

Sőt,ahhoz hogy megéled nem is kell feltétlen felvállalni sem.

Inkább a lakhatási nehézségek.

Magyarországon elég fővárosközpontú a meleg élet.

És bizony baromi drága a lakhatás.

2019. okt. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
97%

Én azt hiszem kevésbé ország függő ez. Aki nem bírja elfogadni magát annak önmagával van a problémája, mehet másik országba, de ugyanúgy tele lesz félelemmel.

A költözést viszont racionálisnak tartom, ha nem érzed magad jól az adott országban, változást akarsz az életedben akkor hajrá! De ne önmagad elől menekülj.

2019. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

Nálam ez is közrejátszik abban, hogy jövőre már egy holland egyetemen folytatom. Felvállalom magam itt is, coming outoltam már mindenkinek aki számít, de pl elképzelhetelennek tartom, hogy nyugodt szívvel tudjak kézen fogva sétálni egy férfival az utcán Magyarországon, mert mindig bennem lesz, hogy tartok tőle, hogy épp összefutok valami homofób szardarabbal. Nem akarom titkolni a párkapcsolatomat a jövőben, ugyanúgy szeretném megélni, mint egy átlag heteró. Erre Hollandiában van a legnagyobb esélyem jelenleg a világon.


24/F

2019. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha tíz évvel fiatalab lennék,már nem lennék itt.

Ez a kormány nem tolerálja a másságot.És általában

semmit amiből nem tud hasznot húzni.A KDMP a nagy kerssztény hitével,max a pedofil papoknak bocsájt meg.

Úgy hogy,menj te is.És nem csak azért meleg vagy,

hanem a jobb élet reményébe!!!

2019. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!