Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elhagyni az országot emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyni az országot emiatt?

Figyelt kérdés

Szentetek normális dolog ezt érezni?

A legtöbb ismerősöm el akarja hagyni az országot, hogy megélje a szexualitását (köztük én is)

Külföldön sokkal elfogadottabb ez a téma.


Ti hogy vagytok ezzel?


Képesek lennétek ezért itthagyni Magyaroszágot?



2019. okt. 24. 20:41
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, en is igy gondolom. :)
2019. nov. 3. 22:10
 22/33 anonim ***** válasza:
55%

azért kis hazánk annyira nem maradi és vaskalapos.

ezért nem mennék máshová. mondjuk színesbörű (esetemben csajárt) mennék,abbol itthon nem sok van.

2019. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%

Mint passzív egy társal én is mennék.

35F

2019. dec. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
72%

"Külföldön sokkal elfogadottabb ez a téma."


Ja, több afrikai és ázsiai országban, pl. többek között Szomáliában vagy Bruneiben is halálbüntetés jár érte.


Hagyjuk már ezt a "külföldön minden jobb" dumát. Vannak országok, ahol igen, de nem "külföldön", hanem abban a konkrét országban.

2020. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó neked ez nagyon nem mindegy, hogy hogy írjuk, mi? igen külegföld. vannak egyes országok, ahol rosszabb, persze, de nagy átlagban nem.De muszály belekötnöd, hogy hogy írjuk.
2020. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Pesten, vagy a nagyobb városokban megélheted a másságodat. Vagyis, khm: mit értesz azalatt, hogy megéled a szexualitásodat?


Én pl. Budapesten élek, meleg vagyok; a családom és a legtöbb ismerősöm tudja rólam, nem zavarja őket, a párom ugyanúgy szívesen látott tagja a családomnak és a baráti körömnek, mint én. Ugyanúgy eljön velem családi eseményekre, baráti összejövetelekre, mint ha hetero lennék. Utcán persze mi se állunk neki smárolni nagyon (megjegyzem, ezt akkor se tenném, ha hetero lennék), de néha megfogjuk egymás kezét. Eddig nem nagyon ért minket atrocitás, legfeljebb pár kérdő tekintet.


Az persze más kérdés, hogy mi azért akarnánk elköltözni, mert családot akarunk alapítani, és arra itthon csak nagyon körülményesen lehet sort keríteni. Mármint, bejegyzett élettársi kapcsolatunk lehet, de csak magánszemélyként, és nem párként vállalhatunk gyereket, ami önmagában már egy elég zavaró tényező.

2020. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Kedves 24es!

Sajnálom,hogy megbántott, hogy a "külföld" szót használtam, és nem akartam konkrét országot mondani, de ha ennyire....

Szoval én nem hülyeségből beszélek, éltem már kint külföldön.

És igenis jobb a helyzet, Angliában 100% jobb.

Az utcan nem egy meleg párt láttam, akik egymás kezét fogva sétálnak. senki nem bántotta őket. :)


De a hozzád hasonlók, akik abba is belekotnek, hogy "külföld", ezt az elfogadást már nem nézném ki...


... de nyugi, előbb utóbb cserelődik társadalm :)!


Illetve gondolom a politikában is ennyire otthon vagy 😂

2020. jan. 14. 12:25
 28/33 anonim ***** válasza:
95%

ÉLtem Angliában. Ott is van aki bunkó és bánt ha tudja mi van. Nem másabb ott se a világ. Max a jog jobban véd talán.

Azonban szerintem NORMÁLISAN itthon is lehet... Én nem akarom emiatt elhagyni. Remekül boldogulok. Nagyobb gondnak látom a szegénységet és az ebből eredő gyűlöletet, stb. :( Ez meg csak akkor változik ha teszünk érte és pl szavazunk pl a választásokon.

2020. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem, nem tudom 😂😂


Nekem testvereim es a parom testvere kint nyugat europaba el. Azt mondjak ,hogy sokkal elfogadottabb a kornyezet, jobb az elet es talan jobban meglehet elni a szexualitast.

De mi is az a jobban megelni?


En a parommal 4 eve vagyok egyutt.

Videken, nem Pesten ,hanem nagyon videken. Konkretan en egy Del-Alfoldi kis faluban elek (1200 fos) , a parom pedig 20 km arrebb egy kis varosba (7000 fos).

Nekunk a csaladunk tudjak, a barataink tudjak, azok a kollegak akikkel joba vagyok tudjak. Szomszedaim tudjak, de mivel nem beszelek errol veluk igy nem is erdekel mit gondolnak.

Nalunk minden csaladi osszejovetelen egyutt vagyunk, csinalunk kozos programokat, kozosen kirandulunk, sokszor a barati tarsosaggal megyunk moziba, stb, stb.

Es lasd csodat megtudjuk elni a melegsegunket 100%-ba.


Nem hireszteljuk ki ,hogy melegek vagyunk. De az utcan megpusziljuk egymast ha talalkozunk, vagy epp ha van kedvunk ( nem nyalas csokolozasba kezdunk, mert attol en rosszul lennek)... es nem azert mert ,,mar csak direkt is megeljuk a melegsegunket", hanem mert termeszetes ,hogy szeretem a parom... mint ahogy az is, h a csalad, barat elott siman csokolozunk, megfogjuk egymas kezet, es meg atoleljuk egymast. Nalunk van egy szabaly, de mind a ketten az elejetol igy fogtuk fel.... az pedig az , hogy senkinek semmi koze a maganeletunkhoz a sajat portankon... termeszetesen ha utcara viszem a dolgot az mar koz ugy... de miert is vinnem ki az utcara a maganeletemet?


Azt hogy az utcan nem fogom meg a baratom kezet! Hat ezt amugy se igenylem, es szerencsere o sem. Nem azert mert szegyeljuk, azert mert nem akarjuk. Nem szeretunk kezenfogva jarni... probaltuk de ,,neeeeem nekunk ez nem jo 😂😂😂"


Szerintem elsonek az embernek fejbe kell eldonteni mennyire eli meg a melegseget, aztan futkosson oda ahova akar. Mivel ha zarkozott vagy a vilag vegere is mehetsz akkor se fogsz elorebb jutni.


Talan inkabb a megfelelo part kell megtalalnod, akivel megelheted a melegseged.

2020. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki azt hiszi külföldön kolbászból van a kerítés és minden meseszép. Több ismerősöm élt már, vagy él jelenleg is külföldön pl. Londonban, Dublinban elárulom semmivel sem csodásabb. Csak azért kiköltözni mert itt nem mered felvállalni hülyeség, ha itt nem mered ott sem fogod. Olyan helyre meg sajnos úgy sem lehet menni ahol ne lennének homofób emberek.
2020. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!