Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek van családotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek van családotok?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat ez a kérdés hogy a melegeknek van e családjuk. Feleség,gyerekek. Mivel csak a férfiakra izgultok így nehéz elképzelni. Nem bánjátok hogy nincs család? És nem is szeretnétek? Vagy hogyan álltok a családalapítás gondolatával?
2018. szept. 10. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

feleség biztosan nem lesz, max férj


én szeretnék majd családot, de az a helyzet, hogy gyerekeket nem nagyon kedvelem, sajátot nem is akarok semmi féle képpen

én úgy tudom elképzelni, hogy egy nagyon kedves, helyes, okos sráccal vagyok együtt, kertes házban, stb. ez alapjában véve mér elég is, háziállat lehet

de ha gyerek lenne, akkor örökbe fogadni egy 10 éves körülit,

nekem nem kell több, annyira sok gyerek él család nélkül, ez még annál is jobb nekik, ha egyedül lennének

2018. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Benne van a tervekben, hogy férjhez menjek és neveljünk közösen gyerekeket.


22/F

2018. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A család alapja a szeretet. Nem értem a felvetést. Egy baráti közösség is lehet család, pontosan úgy, ahogyan két meleg férfi is alkothat egy családot.
2018. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
El tudok képzelni családot, egy másik férfival.
2018. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Gyereket nem szeretnek pasit is csak akkor mikor elerem egyedul a celjaim. Csak kepzeljuk el hogyha szetmennek azzal a pasival akivel kozos tulajdonunk van,akarmirol is legyen szo, mennyi problema es nehezseg szarmazhat belole. Es hogyha mar megvan mindenem amire vagyok es megunom a parom siman kidobhatom amikor csak akarom es nem kell fuggnom tole. Persze ha valakit szeretek es minden stimmel nyilvan nem dobom ki :)
2018. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék majd családot, de ugye biológiai gyermek értelem szerűen nem lehet. Az örökbefogadástól kicsit ódzkodok, de hossztávú párkapcsolat mindenképpen jó volna.
2018. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!