Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan történt az, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az, amikor elmondtátok a rokonoknak, hogy melegek vagytok? Ha már megtettétek.

Figyelt kérdés
Sziasztok, csak érdekelne pár személyes tapasztalat, mit reagálták rá, hány évesen. Ha nem gond, írjatok kort és nemet kérlek. Előre is köszi. :)

2017. júl. 5. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem elég fura volt. Volt egy osztálytárs csoportunk és oda irtam ki hogy meleg vagyok. Ugye anyamek nem tudtak de egy ismerosunk lejott h anya tudjae mondtam h nem anya kerdezte mit es en meg leirtam uzenetbe. De szeret elfogad 14/f
2017. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2017. júl. 6. 17:45
 3/5 Érted?? ***** válasza:
100%

Nos, beszéltem egy lány barátommal (aki nálam négy évvel idősebb, ami a mi korunkban még soknak hat, de nagyon jól megértjük egymást), hogy találkozni kéne valamikor. Erre én nagyon megörültem, mert már elég régen találkoztam vele. Ezt a nagy örömködést anyám is észrevette és megkérdezte, hogy tetszik-e nekem. Ekkor annyira elundorodtam az egész felvetéstől, hogy rájöttem, ha meg akarom kímélni magam az ilyen gondolatoktól, akkor el kell mondanom anyámnak. El is mondtam, ott helyben. Nem is volt belőle probléma, de tudtam, hogy nem is lesz. Nem is emiatt kerültem a témát addig, sokkal inkább az utána lévő kis beszélgetést akartam megspórólni. De egyszer ezen is túl kell lenni.


14/f

2017. júl. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A nagymamám nem értett semmit aztán meg egy rakat pénzt ajánlott fel a gyógykezelésemre mert azt hitte hogy ez valami betegség. Jobbikos faterom meg csak állt ott mint egy seprű és látszott rajta hogy kb sokkos állapotban van majd vita alakult ki és anyám közénk állt hogy nehogy nekemessenek a fateromék. 15 évesen nagyon be voltam tojva. Sose láttam ilyennek őket azelőtt.
2017. júl. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ezért sem mondtam még el.
2017. júl. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!