Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti randiznátok olyannal aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok olyannal aki társkeresőn keres alkalmi partnereket?

Figyelt kérdés

Nekem eddig több éves kapcsolataim voltak, most rákényszerültem, hogy regisztráljak Romeora, Grindre, mert máshogy nem találok párt. (Már 1 éve keresem, nincs az ismeretségi körömben több meleg.)


Azt látom, hogy itt mindenki csak a gyors szexre hajt, de azért többen ismerkednének. Viszont mi a garancia, hogy aki minden este mással bújik ágyba, az hűséges tud maradni?


Egyáltalán hogy megy egy ilyen szexrandi? Megadod a lakásod, felmegy az illető és rögtön szex? Vagy előtte ismerkedés, beszélgetés?


Tippek, hol lehet máshol ismerkedni? Vagy szexrandiból is lehet tartós kapcsolat?



2019. nov. 2. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám hogy nem kapok el tőle semmit és szimpi akkor igen :)
2019. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól, hogy hetero v. homo a kapcsolat, a kérdéseidre válaszolva:

- attól hogy valaki szexkapcsolat-keresőn van még egyáltalán nem jelenti hogy minden nap csinálja (ahhoz már nagyon sármőrnek kell lenni);

- használj óvszert amíg ki nem alakul a bizalom tökmindegy hol ismered meg a partnered;

- egy szexrandi vagy bármilyen más randi úgy megy ahogy megbeszélitek előtte, ha azt beszélitek meg, hogy akár szex is lehet ha van szimpátia, akkor úgy, ha azt hogy előtte beültök valahova akkor úgy;

- szexkapcsolatból is lehet állandó kapcsolat.

2019. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Volt ilyen.

Első alkalommal nem is volt szex, csak egymás méregetése, beszélgetés, vihogás.

Második alkalommal aztán mindent bele. És valahogy úgy működött köztünk a kémia, hogy egy titkos (az akkori hetero kapcsolatom miatt), de állandó, "összebújós" kapcsolat lett.

2019. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez elég nehéz lesz mert állt a szexre mennek
2019. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudni mik az igények. Ha valaki csak szexet akar, ismerkedni sem előtte, azzal nem érdemes foglakozni, mert te mást szeretnél. De ha valaki alkalmizik, mert éppen nincs komoly kapcsolata, de kívánja a szexet és így hozzá tud jutni, nekem ez teljesen elfogadható. Én nem ilyen vagyok, de ettől nem ítélem el senkit, lehet komoly szándékú, akarhat rendes kapcsolatot vagy barátságot, csak neki sem jön össze, de addig is könnyít magány, mert kívánós és lazább. Aki viszont nagyon gyakran és nagyon, hát hogy is mondjam, érzelemmentesen és kihasználóan csinálja, az nem lenne szinaptikus. Nem tudom ez mennyire érthető, mindegy. :D Mert van aki az alkalmi előtt is szeret azért beszélgetni, semlegesen helyen talakozni, de van, aki csak gyorsan odahív valakit hogy tereljen le, mindegy ki az, aztán meheta dolgára. Mindenki máshogy oldja meg gondolom, mások az igények.

Úgy hallottam szexrandiból is lehet komoly kapcsolat.

Igazából bárhol lehet ismerkedni. Olyat us hallottam, hogy valakik instagramon tálalták egymásra.

De jó lehet a Tinder is, próbáld ki.

2019. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!