Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki érzett már hasonlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés

Egy fiú akibe idővel nagyon belezúgtam, mellettem ült órán mindig. És imádtam az illatát, lehetett érezni az ágyéka illatát is (a sajátomról ismertem fel mivel hasonló volt de nem ugyanaz) és ez az illat is vezetett többek között ahhoz hogy beleszerettem. Azt mondják akinek ennyire vonzódsz az illatához azzal genetikailag nagyon összeilletek. :))

De sajnos nem jött össze mindeddig, elvileg nem is szereti a fiúkat. :((



2019. nov. 3. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy felizgat az illata nem azt jelenti hogy a te illatod is felizgatja őt.

Nekem is bejött már sok hetero fiú illata.

2019. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha onnan érzed az ágyékának az "illatát" akkor nekem ez csak egy dolgot mond, nem igazán mosakszik.
2019. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Ööööö már bocs, de "genetikailag" nem igazán lehet azt mondani hogy két azonos nemű vonzódik egymáshoz. Ettől függetlenül inkább csak bebeszélted magadnak, előbb érezted a szerelmet és utána az illatot amit kellemesnek tartottál.
2019. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Én mikor szerelmes voltam a barátomba, a test illata volt a legjobb. Hónalj pl, azonnal felizgatott, sőt azt is kértem tőle, hogy edzés után ne fürödjön le. Ha mellette feküdtem akkor az orrom mindig a böréhez ért. Nagyon Nagy orgazmust tudott adni az illata, illetve ahhoz segített hozzá. Szinte függő voltam az illatától, azonnal felizgatott és mindig hosszan kényeztettem, szóval neki is jó volt. Szerintem te tényleg szerelmes vagy belé, ha más nem, szerez tőle egy használt alsót :D
2019. nov. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!