Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzett már hasonlót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés

Szakítás óta, úgy érzem teljesen céltalanná vált az életem. Talán nem is a céltalanság megfelelő szó, hanem inkább az elveszettség érzése, nem találom a helyem. Lassan egy éve, hogy külön váltak az útjaink, azóta valami megfoghatatlan, betöltetlen űrt érzek magamban.

Közeli barátok se értik mi bajom van, szerintük tökéletes az életem, de valamiért mégsem tudok ezen túllendülni, akárhogy is próbálom lekötni magam. Próbálkoztam ismerkedni másokkal, de valahogy ez se megy, nem tudom elengedni magam.

Tapasztalt már valaki hasonlót, illetve ha igen, hogy sikerült ebből kijönnie?


2019. júl. 28. 19:09
 1/4 A kérdező kommentje:
F/26
2019. júl. 28. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Műttesd át magad.
2019. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Dettó. (Gondolom menetrend szerint jön majd a szokásos lehúzó komment, hogy kapcsolatfüggő vagy, depressziós... stb. stb. )


Valószínüleg nagyon szerethetted az illetőt, és most a közös célok, tervek is szétestek... illetve most olyan minden-mindegy lett. talán kezdenél újba, de az meg nem olyan...

2019. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még sosem szakítottam, és pontosan az ilyen dolgok miatt félek is szakítani. Ha végének kell lennie a kapcsolatomnak, akkor biztosan átugranék egy másik kapcsolatba.
2019. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!