Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett hasonlót gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett hasonlót gyerekes anyuka esetében?

Figyelt kérdés

Hogy az anyuka egy nagyon rendes, kedves, csinos nő, de a gyerekét legszívesebben elküldenétek a ........, annyira idegesítő.

Erőszakos, követelőző, mindenütt ott akar lenni, és körülötte kell, hogy forogjon minden.

Te meg csak jó képet vághatsz hozzá, de belül legszívesebben..

Meg igazság szerint már rég hagytam volna annyiban a kapcsolatot, de mindig megkeres a barátnőm(az anyuka)

Nagyon sajnálom őt, és elhiszem, hogy nehéz gyerekkel találni valakit.


Elég régóta húzódik ez már, én nem is keresnék senkit.

De egyszerűen nem bírom elviselni a gyerekét.



2019. júl. 24. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, más is érzett hasonlót.
2019. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire nem bírod a gyereket, akkor most fejezd be a dolgot, mert később csak rosszabb lesz!
2019. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Ismerősöknél úgy oldották meg, hogy gyerek nélkül randiznak, mert a gyerek nem fogadta el a férfit. Évek óta működik.

Máshol meg nem okoz problémát a gyerek viselkedése (nekem is van, de már elég nagy ahhoz, hogy ne a szülőkkel akarjon lenne egyfolytában, örül, ha békén hagyjuk. Attól még természetesen mindig ő lesz az első számomra... Ezért is ismerkedem inkább olyan pasikkal, akiknek szintén van gyerekük és ez számukra természetes.)

2019. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem a te fajtád, nem a tied -> nem kell.

Vagy meg tudja szerettetni magát egy pasi egy idegen gyerekkel vagy jobb nem erőltetni.

2019. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem szabad gyerekes anyukával kezdeni kivéve, ha te diktálod a tempót, tehát az anyuka annyira flexibilis, hogy akár a nagyon laza kapcsolatban is benne van.
2019. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Másik 69%! Attól h elvált/ egyedülálló nő valaki kisgyerekkel még nem valami leprás, akit messzi el kell kerülni!! Sok példát ismerek , hogy a pasit elfogadta a gyerek és nagyon jó kapcsolatuk lett , mintha az apja lenne. De ha a kisgyerek ellenáll-nem akar nyotni, beleálla kapcsolatba... jobb nem eröltetni, ezt azért újra leírom
2019. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
* nem akar nyitni, beleáll a kapcsolatba
2019. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én gyerekes anyukával csak akkor járnék, ha minimum kedvelném a gyerekét. Szerencsére alapvetően szeretem a gyerekeket. Téged viszont nem értelek, minek erőlteted ezt a dolgot. Ha úgy vagy velük, hogy a hátad közepére sem kívánod szegény kölyköt, akkor ezzel ártasz az anyukának, a gyereknek, nem utolsó sorban saját magadnak.
2019. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

# 7: Hagyd, teljesen felesleges győzködni őket, van egy olyan réteg, akik különböző saját ideológiák alapján soha nem kezdenének gyerekes nővel.

Engem ez gyerekes nőként ez egyáltalán nem zavar, nem ők a célcsoportom. Én se kezdenék sokféle emberrel, és őszintén szólva nem is nagyon érdekel, hogy őket ez zavarja-e, vagy sem. Nem zavarjuk egymás köreit és kész. Nagyon sok olyan férfi van, akit nem zavar, ha a nőnek gyereke van, egy bizonyos kor felett már inkább ez a jellemző.

2019. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igazság az, hogy mindig is próbáltam elfogadni a gyerekét, de rajta alapjaiban látom, hogy nem visel el engem.

Csak olyat viselne el, mint a nagyszülei, akik feltétel nélkül agyonkényeztetik, szinte mindent megkap.

Régóta tart már a dolog, volt, hogy sokáig nem kerestük egymást, ő próbált mellettem is keresgélni mást, de sosem jött össze neki.

Én meg már jóideje nem keresek, csak úgy elvagyunk.

Tipikusan az a gyerek, aki még 50 éves korában is az anyja mellett lesz.

Persze anyuka se nagyon akarja elengedni.

2019. júl. 24. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!