Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez már komoly meleg vágy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már komoly meleg vágy?

Figyelt kérdés
Annyi történt, hogy egy ágyban aludtam egy meleg fiúval. Mivel nemrég vesztettem el egy fontos személyt ezért még jól is éreztem magam amikor megölelt. Megkérdezte, hogy adhat egy puszit és megengedtem. Ő hátulról ölelt át, és belemerült a puszilgatásba mert a nyakamat, fülemet is puszilta. Éreztem ahogy felállt neki, és ekkor már nekem is. Ahogy a fenekemnél éreztem, a kemény farkát csak azt éreztem, hogy milyen jó lenne ha csinálná. Erre nem került sor mert jött egy olyan érzés hogy önszántamból kcsg akarok lenni, és inkább este hazamentem. A barátom kért hogy ne haragudjak, meg nem akart rosszat ilyeneket mondott. Ugye ha komolyabban vonzódnék a fiúkhoz nem tudtam volna visszalépni?
2019. nov. 5. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"én belül érzem, hogy ez nem jó"

Ez a társadalmi nyomás hatására van.

Most lehet, hogy úgy vagy vele, hogy csak néha akarsz férfival lenni, de ha elnyomod, akkor egyre nagyobb lesz a vágyad.

2019 van, nem kell harcolni azért, hogy emberszámba vegyenek. A nyíltan meleg ismerőseim mind jól megvannak. Tudom, hogy Magyarországon rosszabb a helyzet, de Budapesten és Szegeden már elfogadóbbak az emberek.

2019. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A szüleiddel élsz még? Mert ha nem akkor nekik nem is kéne tudniuk. Az pedig, hogy miután elmentél undorodsz az egésztől az azért van mert még nem tudtad teljesen elfogadni magad. Nagyon gyakori az ilyen. Szerintem biszex vagy, mert gondolom nem 'véletlenül' aludtál együtt egy meleg fiúval :) Azért sok hetero tuti nem vállalta volna be az együttalvást egy olyan fiúval akiről tudják hogy meleg. Ha így érzed jól magad, eszed ágába se legyen elfojtani, inkább örülj, hogy találtál valakit aki szintén ilyen. Sokaknak még ez is nehéz.
2019. nov. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!