Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki akartam próbálni kíváncsisá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akartam próbálni kíváncsiságból egy két dologt fiúval. Hogy tudok ebből még tisztán és megalázottság nélkül kiszállni?

Figyelt kérdés

Tudom, olvasva néhány kérdést itt, ez soakaknak egyszerűen hihetetlen, de én KÍVÁNCSI voltam vajon milyen lehet egy másik fiúval. Viszont mivel a maszkulinitás taszít, így kerestem egy feminimebb vonású fiút. Találtam is egy 19 évest, aki lányos arcú, vagy ő inkább kisfiúsnak mondja magát. Nem is egy erős, izmos alkat. 60 kiló, annyi mint a barátnőm.


De tovább. Fiatalabb nálam 7 évvel én pedig valahogy nagyon összebarátkoztam vele. A végén meg is gondoltam magam, mivel annyira jól eldumálgattunk, meg teljesen szimpatikus volt vele lenni, hogy maximum egy csókig mentem el, de azt többször csináltuk. Nem akartam a perverzkedéssel elrontani, mert megszerettem. Van egy menyasszonyom, ezt ő tudta és elfogadta. Elkövettem egy hatalmas hibát, mert bemutattam neki, mint egyik srácot, akire azt mondtam, hogy korrepetálok matematikából (nem bukott meg, csak 5 éves volt a középiskola amit elvégzett), mert hát ő is bemutatott a barátainak ( reál tárgyak mindig jól mentek, mások kevésbé, ezen a területen van diplomám is).


Szoktam ilyet csinálni, ezért nem is volt annyira furcsa, mondjuk ő kicsit idősebb mint a korosztály akit családi és ismerettségi körön belül elvállalok, de a lényeg, hogy valóban tanítok néha. Na de tovább, mert ebből megint egy A4-es lap lesz.... fél éve folyik ez és most bejelentette, hogy szeret és velem akar lenni, szeret engem és a többi baromság.... én is szeretem, mint nagyon jó barátot és kicsit afféle szülői érzéseim is vannak felé ( nyugi, a saját gyerekemet ha lesz nem fogom lesmárolni :D) . Viszont én rávettem magam, hogy véglegesítsem a dolgokat a párommal, mivel terhes lett időközben és össze fogunk jövőre házasodni. Én nagyon sokat rágtam maagam a dolgokon, de ebből maximum pár éves "homár románc" lehetne, de semmi több és az életemnek lőttek utána. Viszont csak úgy kidobni sem tudom, mert a feleségem ismeri, félek elmondja neki, félek másnak elmondja és a végén én leszek a B..i a családban, baráti körömben etc. Mit tegyek? Nagyon ideges vagyok, lassan egy hete, mióta ezt felhozta.


Kérek mindenkit, ne akarjon meggyőzni a szexuális orientációm másságáról, kíváncsi vagyok, de ezen felűl teljesen heteroszexuális és ebben teljesen szilárd a meggyőződésem. Vele is csak egy kis baromkodás volt a terv, csak egyszerűen megfogott a személyisége, mert olyan a lelke is mint az arca... aranyos meg minden. Emiatt őt sem akarom megbántani.


2019. nov. 8. 18:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem világos. Azt írod, a menyasszonyod elfogadta.

Akkor mitől félsz,amit elmondhat neki?

2019. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
De ha ki akartál próbálni 1-2 dolgot, akkor miért nem taliztál vele és szoptad le, aztán csá? Miért kell bemutatni egymást kéttucat embernek? Szülőkhöz nem vitted el? Lol. Nem is értem az elején hogy nem merül fel benned, hogy ez igy kellemetlen lesz.
2019. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
+ "ha olyan a lelke, mint az arca", akkor miért félsz, hogy bekavar? Ahelyett, hogy elfogadná a döntésedet
2019. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Egyes! a menyasszonyomnak fogalma sincs ezekről, a srác fogadta el elvileg hogy nekem menyasszonyom van!


Kettes! Mert én nem fogok egy vadidegen másik velem azonos nemüvel bármit is művelni, mivel annál óvatosabb vagyok, így chateléssel és viberrel kezdtem.


Hármas! Most kicsit összezavarodtam, mert eddig eldogadta a helyzetet, de mivel elvileg "belémszeretett" így nem tudom mit tesz ha kiteszem....

2019. nov. 8. 18:39
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Bakker, ebbe bizony nagyon beketekeredtél, mint macska a cernába. Legjobb megoldás lenne azonnal szakítani, és elfelejteni az egészet. Vagy titkolózni fogsz egész életedben, mert nem fogod tudni elfelejteni. Választás előtted van. De tudni kell, hogy utána sem lesz könnyű sajnos.
2019. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Karma. Megcsaltad a baratnod es most felsz, h kiderul? Hazug embert hamarabb utol erik, mint a santa kutyat. Valoszinuleg azert nem fog bekavarni, hiszen o se akar lebukni. De azert valljuk be. Nem eppen jo alap egy megcsalas egy hazassag elott. Vallaldt a felelosseget a tetteidert.
2019. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Én az országból is elmenekülnék
2019. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, mivel nem szexeltem vele.
2019. nov. 8. 19:19
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
A csók már simán megcsalás. Ráadásul többször..
2019. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 October15 ***** válasza:
89%
Nem csaltad meg? :D Öcsém smároltál vele, többször is és pls olvasd már el hogy írsz róla... :D De ez kimeríti a megcsalás fogalmát. :D + Hát elég érdekes hetero az olyan aki gyakorlatilag beleesik egy csávóba. :D
2019. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!