Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Borderline személyiségzavaros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline személyiségzavaros melegek?

Figyelt kérdés

Vannak itt közöttünk diagnosztizált borderline-os betegek? Vagy egyéb mentális zavarral diagnosztizált egyének?

Ti hogyan élitek meg a zavarotokat/zavarjaitokat?

Mennyire érzitek magatokat korlátozottnak ezen a téren?

Nagyon kevés mentális zavarral élő meleg 'sorstárssal' találkozom. Melegként, BPD-vel talán még nehezebb az amúgy is olykor lehetetlen: a párkeresés.

Ha vagytok itt, megosztanátok a tapasztalataitokat?



2019. nov. 12. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak BPD-s melegek.
2019. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

Mivel a melegek eleve kisebbség,a mentális betegséggel élők is egy kisebbség,így nem csoda,ha nem találkozol ilyennel.


Eleve sokan nincsenek tisztában a mentális betegségekkel.

Voltak,akikkel beszélgettek az introvertált szó jelentését sem értették,vagy hogy mi az a szociális fóbia.


Alapvetően is nehéz egy mentális betegséggel élőnek a párkapcsolat.Melegként szinte kizárt.

Sosem fogsz találni senkit,aki elfogad a betegségeddel együtt.

Lehetetlen.


Én nem is próbálkoztam,mert tudom,hogy nem működne.

Szerencsére én már megszoktam ezt az életet.Már nem is lennék szívesen kapcsolatban senkivel.


31/f

2019. nov. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem borderline-os vagyok, hanem inkább skizoid, az miatt is alakult ki nálam mentális betegség, mert a mai napig nem ismerem a szexuális irányultságomat.
2019. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Én pánikbeteg vagyok
2019. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Én magam asperger szindrómás vagyok. Hát, nagyon szimpatikus tudok lenni az embereknek, kedvelnek, jól elvagyok velük meg minden, csak vannak helyzetek amikkel nem igazán tudok mit kezdeni, és ilyenkor általában érzelmileg semlegesen kérdezősködni szoktam hogy mi történt és valami megoldást keresni vagy javítani rajta, de sokszor pont hogy rontok a helyzeten a "ha én szarul vagyok akkor te miért nem leszel automatikusan szarul" elv miatt. Amolyan a jóból tudok még jobbat csinálni, de a rosszból jót nem.


Egyébként meg egy elég nyitott srác vagyok, aki szívesen szocializálódik, csak nos, nem az elvárt dolgokat csinálja általánosságban. Vannak akikkel jól kijövök, velük el szoktam menni random a belvárosba, vagy a Margit-szigetre sétálni, szóval magányos vagy hasonló szerintem nem vagyok.


18/f

2020. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös én is aspergeres vagyok :o
2020. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van. Akinek van kedve sorstárssal beszélni, írjon! :) 20f
2020. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem I. típusú bipoláris zavarom van. Sokszor elég nehéz még magammal is, de igyekszem túlélni a nehezebb napokat.

35/F

2020. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kerdezo. Ugy latom, nem valaszolt a kerdezett celcsoport, igy en meg Borderline-os hetero no vagyok, sorry.

Gyogyszeren elek, sokat segit, de 15 ev utan elojon ujra. Parkapcsolatom lett es ezaltal stabil eletem. Teljes mertekben tamogato tarsam. Csakhogy. En nem vonzodom szexualisan hozza, es par honap utan o sem eroltette a szexet, pedig benne voltam.

Hosszu ideig egy szinte aszex fazisban voltam, igy mukodni latszott.

Aztan minden atmenet nelkul, mint egy vulkankitores, jott a masik veglet. Nimfomania, de nem a tarsam irant. Regisztraltam tarskeresokre, es mint a legypapirra, ugy jottek az altalam kivant minusz 25-30 ev gyonyoru fiuk. De a ferj, ugye...

Volt beszelgetes, valni akarok, konyorges, nyitott hazassag. Lopva, orozva negyszer tudtam alkalmi szexelni, kb 30 fickoval virtualis szexelni.

Szinte vegeznek magammal, annyira nem birom ki, hogy ne faljam a szeretoket.

Covid kozbejott.

Sulyos kereszt, de szemely szerint most boldog lehetnek, ha a masikra nem kene tekintettel lennem.

Hetero no letemre egy meleg pasi lakik bennem, ez tuti.

2020. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
ugyan nem párkapcsolati szinten de nekem volt már dolgom borderline személyiségzavaros férfival beszélgetni. Én úgy tapasztalom rendkívül nehéz így a bizalmát elnyerni valakinek, viszont ha egyszer a bizalmába enged nagyon szerethetőek. Figyelmesek és igyekeznek mindenből a legjobbat kihozni. Viszont nagyon könnyű is elveszíteni a bizalmukat. Viszont rosszat nem tudok rájuk mondani emberek akik arra vágynak, hogy szeressék őket és törődjenek velük.
2020. aug. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!