Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnam elfogadni azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elfogadni azt hogy lehet hogy meleg vagyok? 19/f (lent)

Figyelt kérdés

Szexualisan szinte csak a fiuk izgatnak fel (minimalisan csak a lanyok,szinte alig)viszont annyira elnyomom magamban a csaladi meg a korulottem levo emberek miatt a homo vagyaim hogy nem voltam meg senkivel,es erzelmileg sosem tudtam kotodni sracokhoz csak lanyokhoz.Ami meg fura hogy ferfiakkal a csokolozas latvanya,elkepzelese is taszito nekem egyszeruen a csok ferfival sosem vonzott nem is erdekel lanyokkal viszont igen,de ok nem vonzanak szexualisan annyira.

Fiuk ti hogyan tudtatok elfogadni magatokat?



2019. nov. 15. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az segített, hogy elkezdtem írogatni egy sráccal. Nekem közbejött az is, hogy Isten vajon mit gondolhat rólam? Végül ez a srác abban is segített.

Még van egy barátom, akinek ugyan így segítettem. Elkezdtünk írni, és egész jófej volt már az elejétől kezdve. Lényegében semmit nem csináltunk, csak írogattunk mindenféléről.


20/F

2019. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Beszélgetni kell más melegekkel. Nekem az sokat segített annó.

20/F

2019. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért undorít még most mert még nem fogadtad el magad és belénk van nevelve az hogy 2 férfi együtt undorító. Én is annak tartottam míg el nem fogadtam magam.

4 és fél évbe telt míg teljesen elfogadtam magam, most 18/bi vagyok. Ami segítet az az hogy írtam egy gyerekkel aki segített, aztán videókat néztem youtubon (coming out) ahol láttam hogy velelem egyidős srácok ugyan olyanok és láttam hogy nem én vagyok az egyetlen, és hogy ez természetes dolog. Utána jöttek a filmek,sorozatok ahol láttam azt hogy hogy is néz ki ha 2 fiu/férfi mint egy pár. Elfogadás szakaszokba van osztva, előszőr a tagadás, aztán már biztos vagy benne hogy az vagy, utána utálat ( magadat utálod) ( nekem itt depresziom is volt ez miatt), és csak utána jött a elfogadás. De ez személyfüggő, lehet hogy kimarad az 1 szakasz valakinél. És az is mindenkinél más hogy meddig tartnak a szakaszok.

2019. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Engem a lányok is felizgatnak, és a fiúk is. Mindkettővel el tudom képzelni a csókot, az ölelést, a simogatást, stb, nem csak az aktust. Mindkét nem egyformán vonz szexuálisan és érzelmileg is.

Viszont én se tudom hová tenni magam - a fiús részétől úgy a család, mint a barátok egyaránt kiborulnának. Ezért ezt igyekszem titokban tartani.

De a tiltott gyümölcs a legjobb néha... ;)

2019. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy buntudatom van akarhanyszor kiverem egy sracra es utana a kedvem is elmegy az egesztol..Az a baj hogy tudom magamrol hogy nem fogom tudni elfogadni magam mert a csaladom homofob es napi szinten megy ez a dolog,meg toluk eltekintve sem megy.:/meg erzelmileg lanyok kozelebb alnak es hianyoznanak valamilyen szinten de biszexnek szerintem eros magamat mondani:(
2019. nov. 15. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
de akkor is iyen vagy írj ha akarsz adok tanácsot
2019. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!