Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek! Most így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek! Most így mindent összevetve, sok tapasztalattal a hátatok mögött, jó melegnek lenni? Megérte? Kicsit sem irigykedtek a heterókra?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk úgy: ha kifejlesztenének egy tablettát, amit ha beveszek, hetero leszek tőle, és elém tennék, azt azzal a lendülettel vágnám ki a kukába.


Egyfelől nem gondolom, hogy egy embert a XXI. században ennyire kell, hogy determináljon a szexuális irányultsága, másfelől pedig, ahogy előttem is írták, nem jobb, vagy rosszabb, mint heteronak lenni. Más egy kicsit, máshogy ismerkedünk, más dolgokat kedvelünk a szexben, de attól még, mert melegek vagyunk, a nap ugyanúgy felkel, mi bejárunk dolgozni, vagy iskolába, ugyanúgy fizetjük az adót, ugyanúgy alszunk napi nyolc órát stb.

2019. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Megérte?


Te jó ég, mintha ez választható opció lenne. Fel kéne már fogni, hogy ez nem erről szól. Vagy így születsz, vagy nem.


Én egyáltalán nem irigykedek a heterókra, mert nem tudok elképzelni olyan életet és nekem a fiúk tetszenek. Állhatok én fejre, lemehetek hídba, akkor sem fog ez változni és nem is akarom.

2019. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 -remete- ***** válasza:
100%
Hülye kérdés kb máshogy van az ember huzalozva.
2020. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki meleg lesz vagy hetero, azt nem maga dönti el. Amikor megszületett, már benne van, ahogy nő és telik az idő, olyan szépen alakul ki, hogy az adott személy meleg lesz. Próbálhatsz tenni ellene, de nem fog menni, mert mindig oda lyukadsz ki, hogy a pasik érdekelnek. Ezzel együtt kell élni és el kell fogadni, mert nincs más választasa az érintettnek.
2020. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!