Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti irigykedtek azokra akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti irigykedtek azokra akik rengeteg lánnyal rengeteg pasival lefeküdtek már? 21 l

Figyelt kérdés

Első sorban a pasiktól kérdezem hogy irigyek vagytok azokra a férfiakra akik rengeteg nőt megdugtak elcsábítottak már?


Pl én 21 éves vagyok és nem számoltam a eddigi partnereim de kb 80-90 fiúval szexeltem idáig megragadtam minden lehetőséget bulikban a iskolában de Győrben a plázában is szedtem már fel fiúkat egy éjszakásra vagy egy órás együtt létekre és én büszke vagyok rá hogy ilyen sok fiúnak tetszettem mert a mai fiúk már nagyon válogatósak nem dugnak meg fűt fát és az hogy volt 80-90 partnerem ez azt jelenti hogy csinos vagyok és ez ad nekem önbizalmat nem volt gondom a önbizalommal.



Persze a férfiaknak sokkal nehezebb önbizalmat szerezni mert csajozni nehezebb mint pasizni nehéz felszedni lányokat egy éjszakára egy órára csak a legsármosabb pasiknak megy ti nem irigykedtek azokra akiknek megy a csajozás?

Főleg akkor nem vagytok irigyek ezekre a pasikra amikor pl titeket vissza utasít egy lány?



2019. szept. 20. 12:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2019. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
68%

ugyan nem vagyok irigy, sőt együtt tudok örülni a másikkal a sikerélményei miatt, viszont részemről érdekes, hogy a mai napig van bennem bizonytalanság annak ellenére h 60 vmennyi nővel voltam már és kivétel nélkül oda meg vissza voltak, ebben rövid-hosszú kapcsolatok egyaránt bennevannak.

még olykor az is előfordul h vajon a farkam elég nagy-e, elég jó-e, ugy h mindig kivétel nélkül imádták, és nem csak azért mert az enyém.

na majd túlleszek ezen :D

2019. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
84%
Egészségedre, azért remélem óvszert használtál mindegyikkel :)
2019. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom kire kéne irigynek lennem. 30 lányt dugtam meg úgy h több mint 10 évet voltam tartós kapcsolatban, tehát a többi 29 mint ezen a 10 éven kívül lett. Így életemben több ezerszer szexeltem, nem csak párszor mint akik egy éjszakásokban vesznek részt. Ezt inkább érzem tapasztalatnak mint a tiédet
2019. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább arra vagyok büszke hogy csak 1 személlyel voltam együtt. 19L
2019. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

Nem

Én se voltam sok pasival de annyival igen h tudjam nekem mi a jó . Nem kellett ehhez a fél világgal össze feküdnöm

2019. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
Tévedésbe vagy kislány! Pont, hogy a mai fiúcskáknak mindegy már, hogy kivel dugnak, akárcsak neked. Mi még adtunk az igényre. Mindenesetre gratulálok a teljesítményéhez, örülök, hogy nem ilyen nőt fogtam ki! Legyél nagyon büszke magadra!
2019. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigykedem, sőt inkább sajnálom azokat, akiknek ebben merül ki az életcéljuk. Érdezd jól magad, nem posztom bárkit is megítélni, de én nem tudnám így elképzelni az életemet.


F

2019. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
90%
Miért lennék irigy egy kvára? Dehogy... Én pont annak örülök, hogy eddig csak egy partnerem volt akivel a mai napig csodás minden és tökéletes az ágyban is :)
2019. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Az elején nem használtunk gumit a fiúk nem nagyon akarták , valamiért a fiúk nem nagyon kedvelték a óvszert ezért nem használtunk egészen addig amég el nem kaptam 2 nemi betegséget.

Pozitív lett a tesztem a gonnorhea és a szifilisz.


Na akkor megfogadtam hogy mindig minden áron fogok óvszert használni még azokkal a srácokkal is akiket ismerek.


Fontos az óvszer nagyon ezt megtanultam.


A szifilisz egyébként nagyon kemény volt nem kívánom senkinek.

2019. szept. 20. 12:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!