Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk ti is irigykedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk ti is irigykedtek a lányokra hogy szinte bármelyik fiút leszophatják amelyik megtetszik?

Figyelt kérdés
Én nagyon

2015. dec. 5. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Eddig nem igazán vágytam még rá, hogy csak úgy random módon leszopjak valakit...


19/F

2015. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem gondolom, hogy lenne okom bármiért is irigykedni a lányokra. Különben is, ha egy csaj random leszop valakit, akkor azt mindenki elkönyveli qrvának.. Erre legyek irigy? :D

Én nem nagyon szoktam úgy érezni, hogy random leszopnék valakit. Párkpacsolatban rendben van, hogy az ember önzetlenkedik, de nem fogok jótékonykodni senkinek és szívességet tenni úgy, hogy én közben nem kapok cserébe semmit. :P

2015. dec. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor voltam irigy csajra,amikor együtt volt a volt szerelmemmel, aki hetero fiú.


egyébként a melegek között is vannak nagyon helyesek és szexyk, akiket megkaphatok szóval nem. és én sem szopok le rögtön bárkit, aki megtetszik..

2015. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gyakran van olyan hogy látok egy helyes fiút és tudom hogy heteró. arra gondolok milyen jó dolga van a barátnőjének. Bármikor leszophatja amikor csak kedve tartja
2015. dec. 5. 15:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

tökre gondoltam már erre

hogy a jó csajok nem is tuggyák milyen szerencsések

2015. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
igen,de mondjuk még csak közepesen jócsaj szemszögből nézve is jó lehet,mert akkor dughat amikor akar.
2015. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem irigykedem rajuk.
2015. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem irigykedek rájuk. Vannak nagyon jó meleg pasik is, csak nyitott szemmel kell járni. Szóval szerintem van választék a melegek körében is. De ilyeneken nem szoktam gondolkodni. Az igaz, hogy megnézem a heteró srácok többségét is, de ennyi. :D Nekem ahhoz, hogy ezt megtegyem valakinek, kell a másik iránti vágy és vonzalom. 20/f (passzív)
2015. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDD


lány vagyok és sajnos nem szophatok le minden fiút, aki megtetszik XD

de még egy randiig se juthatok el mindegyikkel...

2015. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is irigylem őket. Nagyon jó lenne lánynak lenni inkább.
2016. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!