Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti elfogadjátok/megértitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadjátok/megértitek hogy ha egyke gyerek van, akkor az nagyobb tragédia a szülőknek ha ő lesz meleg, mintha több testvérből csak az egyik gyerek az? (Heterók is írjanak)

Figyelt kérdés
Milyen okok jutnak eszetekbe ami miatt lehet különbség, stb.
2019. jan. 3. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ya
2019. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Abszolút nem. Az egyke gyerek is ugyanolyan egyéniség mint X-edik testvér. Akinél ez eltérést jelent, az inkább saját magáért aggódik, nem a gyerekéért...
2019. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem fogadom el, nem értem meg.

Ha valakinek gyereke van, akkor egy szülőnek kutya kötelessége úgy szeretnie, amilyen. Ha nem így tesz, akkor nem is igazi szülő, csak egy felszínes senkiházi.

Születnek gyerekek végtagok nélkül, halálos betegséggel, különféle deformitásokkal, ennek elennére a szüleik nem válnak meg tőlük, nem gyűlölik őket és nem néznek rájuk megvetéssel. Egy szülő számára az a tragédia, ha elveszíti a gyerekét.

Aki szerint tragédia, hogy a gyereke úgy boldog, ahogy van, az ba.szó.djon meg.

Üdv egy hetero harmincas nő

2019. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egykénél pl. a szülők által elképzelt jövő mehet a levesbe. Unoka már biztos nem lesz😅
2019. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
4. Miért ne lehetne unoka?
2019. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is kapásból az ugrott be, hogy megértőbbek a szülők, ha vannak heteró testvérek is, akik tovább viszik (vihetik) a vérvonalat.
2019. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem egy olyan családot ismerek ahol 3 vagy több heteró gyerekből egyiknél sem lett unoka és nem is tervezik. Szerintem ez legtöbbször nem a gyerekek mennyiségétől, hanem a szülő nyitottságától függ.
2019. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Értelmes, gondolkodó felnőtt ember úgy vállal gyereket, hogy ezzel vállalja annak a kockázatát is, hogy nem feltétlen meleg lesz, de nagy eséllyel másként fog gondolkodni, mint a szülő. A probléma az, hogy a gyerek megcsinálásához nem kell ész. Én minimum doktorihoz kötném.
2019. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
#8: Akkor egy háromdiplomás szőke közgazdász már ne is reménykedjen? ...és Schmitt Pál gyerekeivel mi legyen? (Volt doktori - nincs doktori...) :)
2019. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DominikX ***** válasza:
90%
Logikusan gondolkodva ha én lennék a szülő, akkor nyilván szomorúbb lennék, ha csak egy gyerekem lenne, mert így az unokák kiesnek.( persze ennek az unoka témának is van több megoldása, de azokhoz nagyobb nyitottság kell).
2019. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!