Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kizáró ok sok melegnél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró ok sok melegnél, ha valaki dohányzik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
10 es vk.ha egy jóképű srác cigizik van banne vmi rosszfiús szexiség.ha ilyet látok áll a zászló!😉🤪🤪🤪🤪
2019. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Imádom ha egy jóképű srác cigizik....persze nem ugy mint egy gyárkémény.de egy "átlagos "nem extrém dohányzással(napi 10 szál kb)egyáltalán nincs bajom.csak legyen mellette szájhigiénia.Sokan fognak most fújjolni de lesz...om ez az én véleményem az én kompromisszumom .ezt meg kéretik tiszteletbe tartani.
2019. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szív el naponta 8-10 szákat naponta, akkor belefér. Nekem 4 is sok, meg a lightosabbat szeretem. De annyira sátánizálva van ez a dohánytéma, pedig fontos beszélni róla, mert nem csak olyan emberek vannak, aki egyátalán nem szív meg olyan láncdohányosok, akik már szét van esve. Nagybátyám is szokott cigizni és 20-25 éve csinálja, de alig pár szálat szív el, emiatt nem sárga se a szeme, se a foga, se az ujja, nem is büdös és egészsége is teljesen fitt.
2019. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!