Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A heteroszexualitással szemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteroszexualitással szembeni kisebbségi komplexus okozhatja ezt néhány melegnél?

Figyelt kérdés
Vannak melegek, akik úgy gondolják az anális szex az igazi szex, minden más csak előjáték. A heteroszexualitásban létezik egy olyan felosztás, hogy a hüvelyi behatolást hívják közösülésnek, mindsn mást pettingnek. Lehet megelégelték a fent említett melegek, hogy ők csak pettingelni tudnak, ezért akarják az anális szexet az orális szex fölé emelni?
2016. nov. 27. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
En egyetertek azzal h az analis szex is igazi szex, nincs kissebsegi komplexusom a heterok miatt, annyira nem erdekelnek mint az okosabb heterokat a melegek:D oralis szex is szex csak oralisan, a vaginalis vaginalisan az analis meg analisan.. Szex. Ki donti el mi minosul "igazi" szexnek? Es mivel a melegek koztuk enis szexnek gondolom es ugy hivatkozok ra, szerintem az us teljes erteku szex. Nekem az, mas meg nem erdekel:D
2016. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Én még nem hallottam egy embertől se, hogy a sex az csak a vaginális. Eddig úgy érzékeltem, hogy a hetero ismerőseim az orált nevezik pettingnek, és a vaginálisat, meg az orálisat sexnek, de gondolom ez környék függő.

Mondjuk így, hogy igazi sex, még soha nem halottam ezelőtt... A sex az sex, és kész. Élvezni kell, nem pedig filozofálni az elnevezéséről...

2016. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Eddig úgy érzékeltem, hogy a hetero ismerőseim az orált nevezik pettingnek, és a vaginálisat, meg az orálisat sexnek, de gondolom ez környék függő"


Ennek a mondatnak mi értelme? Elképesztően rossz formában vagytok ma.

2016. nov. 27. 21:54
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha jól értem azt akartad azzal a mondattal mondani, hogy szexnek lehet az orálisat és a vaginálisat is nevezni, de pettingnek csak az orálisat. Ez így rendben, de mi köze a kérdéshez?
2016. nov. 27. 21:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Egyszeru.. Nem te dontod el h mi az "igazi" szex, es nemis hinnem h sok ember ezen gondolkozna vagy az analis szexet "nem igazi" szexnem nevezne. Oralis SZEX, analis SZEX bennevan a nevebe. Es ennyi.. Gondolom addig ugy se nyugszik meg a kivsi lelked amig valaki egyet nem ert az eszement elmeleteddel a kisebbsegi komplexusos melegekrol.. Elarulnam h eddig MINDEN meleg akivel beszeltem es szoba kerult a tema, egyertelmuen szexnek gondolta az analis szexet. Es ugyan mennyi az eselye h minden melegnek olyan "kisebbsegi komplexusa" legyen mint amire te gondolsz? Eleg csekely.
2016. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És hol mondtam, hogy én döntöm el?
2016. nov. 27. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve h telibeszarod az erveim es varsz egy olyan hozzaszolasra ami egyetert veled,eleg valoszinunek mondanam h massal nem elegszel meg, csak ha valaki egyetert veled
2016. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit csinálni, meg se értetted a kérdést, próbáltam a lehető legkorrektebb lenni, és nem hoztam szóba, hogy két hozzászólás alatt is teljesen ellentétesen értelmezed a kérdést.
2016. nov. 27. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem az anális szex "az aktus" , mivel punci nincs a történetben. orálozni előjátékként is és külön is szoktunk. nem értem, miért így nyilvánulna meg a kisebbségi komplexus?
2016. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Végre valaki érti a kérdést. Azért gondolom, hogy kisebbségi komplexusod van, mert szerinted az anális szex az aktus. Ha heteró lennél azt mondanád az anális szex csak petting, mint az orális szex.
2016. nov. 28. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!