Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez csak én nem értem néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak én nem értem néhány melegnél?

Figyelt kérdés
Most leszögezem, semmi bajom a melegekkel, sőt bi vagyok. De van egy pár, aki minden sráxba bele beszélni, hogy ő meleg. Pl.Pumped Gabo, kit érdekel? Ha meleg, akkor legyen, ha nem, akkor az legyen. Rohadtul mindegy, nem? Azzal, hogy valaki meg tudja, több lesz? Kapsz nyereményt vagy mi hogy minden áron másokba magyarázod, hogy homo Gabo? Engem nem érdekel ez a megjátszomazeszemgyerek, de nem megyek semmire, hogy ha másokkal erőszakoskodom, hogy ő milyen ember egyátalán nem? Azért, mert a melegeknek áll a falloszuk rá, minek veszekedni emiatt? Nagyon nagy tisztelet a kivételnek! Ha így akar élni, minek szóljak bele? Nem hinném, hogy előrébb leszek is valamivel.

2017. júl. 24. 13:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Én azt sem tudom, hogy mi a kérdés.
2017. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jól megválaszoltad...
2017. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Közéletű közleményt hallottak.
2017. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy a melegek miért magyaráznak mindenkibe, hogy milyen a szexualitása?
2017. júl. 24. 13:32
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Rettenetesen buta, közhelyeket igen, kérdést nem tartalmazó "kérdés" ez.

Majd akkor próbálj meg ezen a szinten gondolkodni, ha megy is anélkül, hogy összeízzadnád magad.

Köszi.

2017. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a melegek ilyenek...pl. van itt egy hetero(?) is, aki mindenáron be akarja magyarázni, hogy minden biszex férfi meleg és minden nő igazából biszex.


De ahm...ennek sok oka lehet. Pl. ha szexelni akarnak vele, akkor így próbálják esetleg manipulálni, stb.

2017. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
pumpedről kikerült videó ahol férfival szexelt láttam is szóval nem kamu tényleg meleg
2017. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Valóban nem kérdeztem 5#, csak raktam kérdőszót meg kérdő jelet... Azért, mert nem tetszik a véleményem, miért izzadnék le?

7#, nem lesz senki előrébb, hogy meleg-e vagy sem. Tudja mindenki, de ha így akar élni, akkor éljen.

Elmondom megint a kérdéseket:

Miért van ez a melegeknél, hogy a másikba magyarázzák, hogy milyen az identitása? Erre kaptam választ szerencsére.

Meg miért érdekel bárki is, hogy pl.Gabo milyen?

Ha tudjuk, okosabbak leszünk tőle?

De úgy látszik nem értik sokan, mivel engem nem foglalkoztat más milyensége :/

2017. júl. 24. 13:48
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

8. Lehet rajta csámcsogni.

Ez még nem az az ország, ahol minden ember megvonja rá a vállát.

És a szégyen az, hogy a melegek is használják lehúzásnak, lejáratásnak a szexualitást.

2017. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Sajna nyammogok rajta(de miért?), de attól még nem értem. :/ Mire jó ez egyeseknek...
2017. júl. 24. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!