Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lehet, csak titkolja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet, csak titkolja?

Figyelt kérdés

Van egy új osztálytársam, akiről azt hittem, hogy meleg mert igazság szerint ahogy láttam beszélni eléggé affektált plusz a kinézete sem túl heterós arról nem is beszélve, hogy feniminebb a kinézete és a járása.


Az a lényeg, hogy kérdőre vontam, hogy miért követi az LMBTQ Facebook oldalát amire ő azt írta mert csak úgy be követte. Most mi volt ez az egész reakció, meleg-e vagy sem? (Nekem a radarkám mindig félre navigál.)



2019. dec. 2. 19:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves,kilences! A kisugárzásából, illetőleg a nézése alatt mit értesz?
2019. dec. 2. 19:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzást nem tudom normálisan elmagyarázni, viszont ha sétálsz az utcán például és jön szembe veled egy pasi megérzed, hogy meleg mégha a pasi nem is jön be neked.


A tekintetet arra értem, ha például mész a metrón, akkor nem azokat a pasikat stírölöm akik bejönnek, hanem a többi pasi tekintetét nézem, hogy a csajokat bámulja-e vagy a pasikat. Ha a pasikat bámulja akkor valószínű a csomagjával szemezget illetve felméri tetőtől talpig.

2019. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Aki nekem tetszik az eddig még nem nézte a lányokat, illetve eddig egyszem fiúval sem láttam beszélgetni, bár tudom ez semmit sem jelent. Bár írta az illető, hogy nem meleg. De azért kár érte.
2019. dec. 2. 20:24
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha tetszik szedd össze magad,és közöld vele!Gondolom

félsz,mert rólad senki nem tudja.Legyen már a pucádba vér!!!

2019. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Én nyíltan vállalom, hogy meleg vagyok. Instagramom is elég erősen van feltüntetve, hogy melyik nem iránt vonzódom. Tehát nem tudom miről beszélsz.
2019. dec. 3. 17:41
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyibol nekem az jon le, hogy meleg de nem jossz be neki, ezert nem is kivanja ezt megvitatni sem.
2019. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!