Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy mérettel rendezkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mérettel rendezkező fiúk! Mit csináltok, ha munkahelyen, utcán, buszon, kondiban stb. feláll és jól látható a nagy méret miatt?

Figyelt kérdés

Volt már ebből konfliktusotok vagy alakult így valami?

Illetve mit szoktatok csinálni? Takarjátok, vagy nem csináltok belőle nagy ügyet?

Kérlek írj méretet és kort is.


23f



2019. dec. 3. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem akkor is elegge latszik ha nem all fel, de legtobbszor hosszu puloverrel eltakarom mert utalom ha megbamulnak (22cm allva, lankadtan 13-15 korul , 18/f)
2019. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Hosszabb pulóvert hordok,mert nagyon látszik ha feláll...pedig tényleg nem extrém méret,még nagynak sem nevezném,de mégis nagyon kidudorodik és sokszor megbámulják pl.nyáron amikor nem tudom eltakarni...néha zavar is kicsit,főleg ha pl.buszon néznek oda feltűnően...
2019. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Hat engem nem zavar...

Be is vehetik ha annyira nezik.. :)


22 centi

23/F

2019. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
19 centis nem nagyon takargatom ha nézi nézzek egésségükre
2019. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám nagynak a sajátomat, de feltűnő ha feláll. Általában pulcsival vagy taskaval takarom ha tudom, ha nem tudom, akkor inkább megpróbálok ülve maradni, mert úgy kevésbé feltűnő.
2019. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 -remete- ***** válasza:
100%
Engem nem zavar nézzék rá is szoktam játszani.
2019. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!