Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudtam soha elfogadn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam soha elfogadni, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Kamaszként is a fiúk vonzottak, ezt elnyomtam magamban csak azért mert nem akartam meleg lenni. Egész életemben szinte baráti érzésekkel de lányokkal jártam. Már 35 éves vagyok szóval nem fiatal, és még most is annyira bennem van az, hogy emiatt megaláznak, hogy heteró kapcsolatokba kezdek.
2019. dec. 6. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem menj el pszichológushoz, így nem lehet élni, és gondolom leesett neked hogy egyedül nem tudod megoldani. Nem beszélve a nőkről akiket ""átversz"".
2019. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 10 évig tartott mire elfogadtam magam, ekkora voltam 22 éves, addig nem is közeledtem a fiúk felé (lányokkal sem voltam).

Én is mindig gáznak tartottam, féltem hogy kigúnyol a környezetem, aztán amikor segítségre volt szükségem akkor a környezetemből senki sem állt mellém, csak amikor bele kellett pofázniuk az életembe.

Ezt azért mondom mert mindenki csak magára számíthat, te is!

Ha nincs gondod, akkor lesznek olyan emberek akik bele akanak pofázni az életedbe, viszont ha segítségre lenne szükséged mindenki elkerül, és te ezeknek az embereknek akarsz megfelelni.

Amúgy a heterok élete sem fenékig tejfel, nehogy azt hidd.

Én is boldog hetero családokat láttam a környezetemben, azt a 4 fal közt nem ilyen boldogok, sőt mesélek neked mást is, mikor nyitottam az ismerkedés felé meleg oldalon, nem egy ismerős írt nekem, hogy le akar cumizni (nem volt kint publikus képem, így nem tudták, hogy nekem írnak), a lényeg, hogy ezek az emberek voltak azok akik megtaláltak a homofób megjegyzésükkel. :)

Sz-rj le mindenkit, élj úgy ahogy boldog vagy.

2019. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Itt a legnagyobb gond elsősorban nem a környezeteddel van a baj, hanem saját magaddal, mivel még nem fogadtad el önmagad. Ideje, hogy változtass, főleg ennyi idősen, különben majd rádöbben arra, hogy 50 felett fogadod el magad, és már csak a papik jutnak, és sokkal kevesebb esélyed lesz egy normális kapcsolatot találni. Mert hát a meleg világban ez hosszas folyamat.
2019. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%

Nyugi, szex nélkül is lehet élni. Sőt, még érdemes is.

Keress egy szexuális lányt és legyetek boldogok.

2019. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
*aszexuális lányt
2019. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, Te meg élj együtt egy férfival. (gondolom nem nő vagy...)
2019. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

35 évesen, pedig ideje lenne már elfogadni hogy bizony a fiúkat szereted. Felnőtt, ember vagy. A legszebb éveidben vagy. Most kéne megélned a szerelmet egy fiúval és a szexet is.


Akármit teszel, SOHA nem leszel heteró, mert sosem voltál heteró. Minél inkább elnyomod magád, annál jobb fog előretörni.


Hidd el ha elfogadod magad, tudod az értékeidet, sokkal könnyebben viselsz mindent. Ha megaláznak, be lehet úgy szólni másnak, hogy ő nem veszi le hogy te beszóltál neki vagy leoltottad.

2019. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!