Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pisi fetis? Van itt olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisi fetis? Van itt olyan aki pisi fetises? Hogyan csináljátok? Csak magatoknak, vagy partneretekkel is? Hova szoktátok? Meg is isszátok?

Figyelt kérdés

Nekem meg egyik exem vetette fel, akkor tiltakoztam, de egy kicsit elkezdett érdekelni.

23/f/m



2019. dec. 7. 21:17
1 2
 11/17 Kajak53 ***** válasza:
100%
Én regóta élvezem a pisiszexet. Én úgy csinálom, hogy a partnerommal elötte kb 2-3 l vizet iszunk, persze nem egyszerre, hanem aprånként. Közben persze pisilni kell, de ettöl jól ki tisztulnak a vesék. Aztán mikor már a pisi egészen átlátszó, akkor már nincs kellemetlen húgy ize, hanem iztelen. Mint a viz. Na akkor jó egymásra vagy egymásba pisilni. Arcra, szájba, lenyelni stb. Egyáltalán nem undoritó. Söt, izgató. Én bi vagyok ezért mind két nemmel szexelek. Imádom a nemiszervet akár férfi, akár nöi. A bepisilés is szörnyen jó. Ha a barátom vagy a barátnöm szembe velem beleül az ölembe és felvagyunk öltözve és elengedi magát és érzem, ahogy eláztatva a ruhákat lecsorog rám és engem ks el áztat.... az maga a gyönyör.
2019. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is a bepisilést kedvelem.Partnerrel és egyedül is élvezem!

Egymás lepisilése is izgat és magamra is szoktam pisilni.

Volt rá példa hogy a számba is céloztam de én nem nyeltem le és ez annyira nem is jön be.

2019. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Bi vagyok és először a lányokkal jött be de aztán akkor is felállt ha nyilvános wc-ben rápislantottam a mellettem pisilő farkára.
2019. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%

szubjektíve:

Ez olyan valami, amit fejben nem szeretne az ember megcsinálni, de valami készteti mégis, aztán a tett után teljesen rosszul van lelkileg.

Küzdj ellene és felejtsd el, akkor nem lesz depresszív nyomott hangulat utána..

Fejben szerintem szubjektíve tökre nem oké, kérj segítséget fentről..

2019. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Lorba ***** válasza:
91%

Engem is a bepisilés része izgat. Eddig csak egyedül csináltam, sztreccsnacikba szeretem leginkább. Utána maszti benne és beleélvezés. Bepisilős videókat is nézek néha maszti közben. Pl olyat, hogy lány leggingsbe, vagy pl csaj kényszeríti a pasit, hogy sztreccsnaciba bepisiljen..


35/férfi

2019. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mi úgy szoktuk, hogy pl. kihívásként spriccelni, péndául egy bolt közepén vagy moziba
márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Lorba ***** válasza:
16-os, mármint a spriccelést hogy? Bele a naciba, vagy? :D És direkt világos színűben, hogy meg is látszon? :P
márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!