Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az igaz, hogy az intézetis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az intézetis fiúk sokat szexelnek egymással?

Figyelt kérdés
A minap beszélgettem egy intézetis sráccal és azt mondta, hogy esténként komoly orgiák mennek a szobákban a fiúk között. Igaz lehet?

2019. dec. 8. 07:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
igaz :(
2019. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Sajna igaz.De ezek legtöbbje erőszak.
2019. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

igen eröszak.

Engem is ott eröszakoltak meg.

Meg szinte minden nap szopnom kellett.

Sokszor akár 2-3 farkat is.

2019. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Akinek nem túl felkavaró ezekre emlékezni, szívesen beszélgetnék ilyet átélt személyekkel.
2019. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 exronin ***** válasza:
62%

Istenem, ne keverjük a börtönnel. Hat évig voltam nevelő, éjjel inkább elszökdösnek, de nem buzulnak. Miért is buzulnának, amkor koedukált az intézet, a lányoknak meg folyton viszket?

Baromság, az a fiú csak azt akarta, hogy figyelj rá és sajnáld egy kicsit.

2019. dec. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez mindenhol más. Nálunk azért elég nyíltan ment.
2019. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megírnátok, mik történnek?
2019. dec. 10. 09:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A börtönben sem "hétköznapi" dolog ez. Leginkább a fiatalkorúak közt fordul elő, de ott is inkább a dominancia miatt, nem a szexuális éhínség csillapítására.

Börtönőr vagyok, tudom miről beszélek...

#4-es voltam.

2019. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak van igaza, inkább a dominancia kifejezéséről szól ez az egész. Szóval nem azért csinálják, mert melegek, és nem is feltétlenül a szexuális kielégülés a cél. Sokszor még aktus sem történik igazából, csak lefogják az áldozatot, levetkőztetik, és mondjuk feldugnak neki valamit. Az "orgia" meg maximum olyan szempontból igaz, hogy valóban többen vannak jelen, de ez nem jelenti azt, hogy részt is vesznek az egészben tevőlegesen, inkább csak nézik.
2019. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyiküknek sincs székletürítési problémája, abban biztos lehetsz.
2019. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!