Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon kívánom a fiúkat, de miután kivertem, undorítónak tartom a meleg szexet?

Figyelt kérdés
20/F
2019. dec. 9. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy én is így éreztem, aztán rájöttem hogy bi lehetek
2019. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudtad még elfogadni magad.
2019. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... en is igy vagyok valahogy ezzel. Lehet, hogy ezert nem probaltam meg ki fiuval... 30f
2019. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is így voltam mikor 14-15 voltam. Utàltam a melegeket mert gusztustalanok, de természetesen fejben meg a tesi tanáromról fantáziáltam :p


Egyszerűen vagy az van, hogy megvannak még a belédnevelt nem elfogadó normák és biszex vagy, vagy olyan típús vagy hogy csak eljátszadóznál fiúkkal, de komolyabbat nem érzel irántuk. Vagy még az esetleg, hogy inkább te csinálnád a fiúval a dolgokat, de ha más csinálná ezt, akkor undorodsz.

2019. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Probáld,nem kiverni és szerezz be egy srácot.
2019. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk iránti vágyad le fogja győzni az undort.
2019. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert még nem tudtad magadban teljesen elfogadni, hogy a férfiakhoz is vonzódsz minimum szexuálisan.
2019. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fel vagy töltve szexualítással, akkor izgat a pasi is. Mikor kiverted és elélveztél, akkor hirtelen vissza esik a hormonszinted és undoritóvá válik, mert sokat hallod, hogy a homik milyenek. Fogadd el, hogy te is az vagy, vagy biszexuális és ezzel a dolog megoldódik.
2021. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!