Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha csak a szopást szeretem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a szopást szeretem és az anál szexet undorítónak tartom akkor is meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tartom megalázónak ha szopat egy fiú, sőt inkább hálás vagyok érte, viszont az análra még gondolni sem tudok nem hogy kipróbálni.

2015. okt. 12. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem kötelező mindent szeretned. :)
2015. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiúkhoz vonzódsz, akkor meleg (vagy biszex) vagy.


A szexen belüli preferenciának nincs köze ehhez.

2015. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha en szeretek szexelni de nem szeretem ha kinyalnak akkor en most nem vagyok hetero?...
2015. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Én is igy voltam amig ki nem probáltam, de hidd el abban nincs semmi megalázó ha dugnak! :)
2015. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

Undorítónak nem mondanálak, de azért eléggé zavaró. Én nem is megyek bele találkozóba fiúval, ha nincs megbeszélve előre az, hogy fenékbe dughatom őt.

Szerencsére van sok srác, aki nem olyan, mint te.

2015. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Én is főleg orálra vágyok fiúval. Mármint, hogy nekem csinálja. Csak még nem volt kivel...
2015. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 Akkor írj nekem.
2015. okt. 12. 16:25
 8/21 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit.
2015. okt. 12. 16:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy kétségbe vonod a melegségedet, azt gyanítom, hogy elég fiatal vagy. Azt hiszem szex terén is sokáig tanul az ember, nyilván pár dolgot csak a szerelmével szeretne... (aztán később rájön, hogy mással is megy)


De chateltem már nem egy sráccal, aki nem nagyon szeret dugni, vagy ezt mondta, szóval ez sem éppen abnormális.

Állítólag Freud szerint a szexben az egyetlen abnormális, ha nincs ,-)

Ami fontos, hogy azért kommunikálni kell a partnerrel, mit (nem) akarsz, főleg, ha alkalmi, elvégre azt is elmondjuk, hogy a/p/u vagyunk, ami végül is szintén kissé intim :-pp

2015. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
pl. ha tetszik a srác, én is szeretem, ha leszopnak, és viszont, de a dugást is:-p
2015. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!