Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofóbia ezek szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofóbia ezek szerint akkor a heterók ellen megengedett?

Figyelt kérdés
Pár napja volt osztálytalálkozó. Végül elmentem pedig annakidején nem bírtam őket. Nem volt középiskolában csajom szal az osztály gizda sráca akin csüngtek a csajok elkezdett cikizni hogy nyilván b vagyok. A talpnyalói persze ezt átvették. Ugye a szokásos szövegek hogy nincs szükség télen fűtésre ha én bejárok meg hogy a melyik tanárnőt szúrnám helyet azt kérdezték hogy én ugye fiúként melyik tanárral szúratnám magam stb. Szal a fiúk ellenszenvesek voltak de lányok is azok a vicceskedősunyik hogy “ne bántsátok nem tehet róla hogy ilyen”. Na szóval a gizda srác is ott volt bár eléggé összeesett ember benyomását keltette: ritka haj, csontsoványra fogyott de még így is zselézi azt a pár szál hajacskáját meg az ingén kigombolja a gombjai felét...A többiek érdeklődésére viszont megosztotta hogy továbbra is nagy csődör, sőt már már megesik hogy unja a nőket és ilyenkor férfiakkal is lefekszik de hát egyszer élünk. Én felpaprikázódtam hogy “kedves publikum halljátok ezt???!! Kitti, Niki, Évi akkor ki is a b voltaképpen?! Én akinek akkoriban MÉG nem adatott meg a barátnő, vagy ez itt aki férfiakkal szekszuál??!!” Le akartak nyugtatni hogy engedjem el a témát volt ami volt akkoriban, nem kell a feszkó... persze nem nyugodtam le mert nem felejtek, azt se bánom hogy tré lett az esemény hangulata...De hát most normálisak ezek??
2019. dec. 10. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Igazad volt. Nekik konnyu lenyugodni, nem oket basztattak...
2019. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

szóval te most éled ki a több éves frusztrációdat

ő fiatalként volt gyökér, te meg most

annyi a különbség ők felnőttek, te meg nem


ezt mondom úgy, hogy engem is csesztettek általános suliban (nem ilyen bzis dolgokkal), de középsuliban már odaálltam és nem is voltam csesztetve

2019. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Rosszul látod kettes, jobban mondva nem látod elég jól és kiegészíted a fantáziáddal a hiányzó foltokat. Mitől javultak volna meg? Inkább arról van szó hogy későn érő típus voltam és a “ki a jókiállású?”ranglista drasztikusan változott legszembetűnőbben az én javamra szal valószínűbb hogy ezért nem álltak már belém nem azért mert megjavultak. Én nem készültem performanszra de ha ekkora szellemóriás valaki hogy szóbahoz ilyen témát akkor vessen magára. Amúgy egyik se kért bocsánatot hoppácska szal mire fel az elfogultság az irányukba??
2019. dec. 10. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább sajnállak mert nyilvánvalóan látszik hogy tele vagy komplexusokkal. Nem lehet hogy mégis meleg vagy?
2019. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Jól tetted, képmutató majom volt a srác. Ne érezd rosszul magad miatta, mert ezt több éves harcot te nyerted! Grat!

Viszont többet nem érdemes ezen idegeskedni, inkább röhögj rajta csak, az ilyen egy ember szánalom. Jó story!

2019. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 LazyJones ***** válasza:
77%
Érzelmileg 0 vagy, tetszik vagy sem. Ahogy más is írta: valaki kamaszként görény volt, te meg azóta se nőtted ki a lázongó korszakodat. Amúgy meg a "nemmegmomdtam???" melldöngetés minden korban gyerekes.
2019. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon okos vagy utolsó, ismetled mások véleményét. Gratulálok, van önálló véleményed is? A bibi ezzel az a gondolatsorral, hogy annak kretén gyereknek a gyermekkori szivatásai miatt vállalni kellene a felelősséget. És én úgy tudom, hogy egy felnőtt/érett ember vállalja a tetteinek kovetkezményeit és elgondolkodik azon, hogy régen mit tett. Viszont a kérdező azt mondta még, hogy bocsánatot se kértek tőle. Aha... Tehát a kérdező a gyerekes, mert szóvá tette - a maga módján - egy másik ember képmutató viselekedését?


Gondolkozz már el azon hogy ennek az embernek a gyermekkorát tettek tönkre, mert hazugsággot terjesztettek róla. Becsületsertésnek hívják ezt amúgy amiért normális helyeken börtön jár... És még neki vagjátok, hogy mekkora sz@r mert végre ki tudta mondani amit érez, ráadásul tök jogosan.

2019. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

ez így nem jó már, túl gyerekes

ha bosszút akarsz állni, akkor tedd rendesen, pl. tedd tönkre az életüket, stb.

nézd meg Carriet, ő csak kislány volt, de szétdarálta őket az erejével


ha ilyen gyerekesen viselkedsz csak, akkor ugyanúgy te maradsz a hülye a középsuliból, akit csesztettek

akkor nyersz csak, ha eléred, hogy ők felnőttként féljenek tőled, hogy nekik görcsöljön a gyomruk, amikor meglátnak, ahogyan anno neked görcsölt minden reggel kamaszként, amikor suliba kellett menned


ovis beszólások már nem menőek felnőttként, sokkal több lehetőséged van és a földbe taposásuk ilyen korban nekik már game over lehet, de felnőttként kell csinálni, bátran és erős gyomorral, ne legyenek kétségeid és ne sajnáld meg őket, ők sem sajnáltak téged


viszont ha csak beszólogatni akarsz, akkor legközelebb csak maradj csendben, többet elérsz szimplán azzal, hogy csendben vagy és jobban nézel ki, mint ők

2019. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
#8 te a Föld nevű bolygón élsz?
2019. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
9. igen, és te? disneylandben?
2019. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!