Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofóbia ezek szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofóbia ezek szerint akkor a heterók ellen megengedett?

Figyelt kérdés
Pár napja volt osztálytalálkozó. Végül elmentem pedig annakidején nem bírtam őket. Nem volt középiskolában csajom szal az osztály gizda sráca akin csüngtek a csajok elkezdett cikizni hogy nyilván b vagyok. A talpnyalói persze ezt átvették. Ugye a szokásos szövegek hogy nincs szükség télen fűtésre ha én bejárok meg hogy a melyik tanárnőt szúrnám helyet azt kérdezték hogy én ugye fiúként melyik tanárral szúratnám magam stb. Szal a fiúk ellenszenvesek voltak de lányok is azok a vicceskedősunyik hogy “ne bántsátok nem tehet róla hogy ilyen”. Na szóval a gizda srác is ott volt bár eléggé összeesett ember benyomását keltette: ritka haj, csontsoványra fogyott de még így is zselézi azt a pár szál hajacskáját meg az ingén kigombolja a gombjai felét...A többiek érdeklődésére viszont megosztotta hogy továbbra is nagy csődör, sőt már már megesik hogy unja a nőket és ilyenkor férfiakkal is lefekszik de hát egyszer élünk. Én felpaprikázódtam hogy “kedves publikum halljátok ezt???!! Kitti, Niki, Évi akkor ki is a b voltaképpen?! Én akinek akkoriban MÉG nem adatott meg a barátnő, vagy ez itt aki férfiakkal szekszuál??!!” Le akartak nyugtatni hogy engedjem el a témát volt ami volt akkoriban, nem kell a feszkó... persze nem nyugodtam le mert nem felejtek, azt se bánom hogy tré lett az esemény hangulata...De hát most normálisak ezek??
2019. dec. 10. 20:57
1 2
 11/16 LazyJones ***** válasza:
0%
#7 Talán mondjak mást csak azért, mert valakivel egyetértek? Tessék az önálló véleményem, egy ökör vagy. Remélem, így már megnyugodott a harmatos lelked.
2019. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 saját magának mondasz ellent. Itt sertegetsz, mert nem tudsz mit reagálni. Akkor most a gyerekes? :DDDD
2019. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Akkor most ki a gyerekes? *
2019. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 LazyJones ***** válasza:
0%
#12 Akkor a jelek szerint te is gyerekesnek érzed a privát, verbális revansot? Pedig nem is teltek el évek az események között ;)
2019. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Miféle jelek szerint? Tőled kérdezem, hogy akkor most ki a gyerekes. Nem túl olvasni a sorok között olyat ami nincs ott, öreg.
2019. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Engem nem lép meg hogy vannak velem szembenálló vélemények. Gondolom ők hasonló emberek mint a volt osztálytársaim. Abban az időben és helyen fér bele a szekálás amikor és ahol ők teszik, és még zokon veszik ha utólag felkérdezik miatta
2019. dec. 12. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!