Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudom elfogadni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tizenéves. Mindig éreztem magamon, hogy a fiúkat jobban szeretem, voltam szerelmes is fiúkba. Sohasem éltem meg, sőt nagyon szégyelltem. Nővel évek óta nem voltam, most úgy érzem talán képes lennék rá. Egyszer nagyon elkapott ez a melegség, felmentem társkeresőre, éreztem az izgalmat. Találkozni nem mertem így abbamaradtak a beszélgetések. Totál kibuktam, már szinte paranoia kapott el, ugyanis sok helyen a melegek szexuális életét beszélték, hogy undorítóak. Elmondtam két megbízható rokonomnak az érzéseimet, és ők is így reagáltak, hogy ez undorító, vegyek erőt magamon. Nem tudom, hogy ez a melegség vagy biszexség mert minden lánnyal történő kapcsolatomnál boldog voltam, ha működött a szex, meg szerelmes voltam. Időnként elkap ez az ismerkedés, de a találkozástól félek. Azért mert ha kiderülne senki nem értene meg. Eddig az a pár ember akinek beszéltem róla, és volt egy gyerekkori rokonom negatívan reagált.
2019. dec. 14. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Mert tisztességes vagy. Küzd le a bajt.
2019. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha boldog voltál a nőkkel való kapcsolatodban, és a szex is működött, akkor biszex vagy, amit vagy megélsz vagy nem.

Viszont nehezen hiszem el hogy tényleg boldog voltál, mert ha az lettél volna, szerintem ez a kérdés nem születik meg. Ha tényleg működik lányokkal és boldog is vagy, akkor csináld velük. Ha csak magaddal próbáltad elhitetni, hogy boldog voltál, akkor meg változtatni kell. Sajnos van olyan, hogy a család a saját tagja helyett a társadalmi elfogadottságot választja, ilyenkor nem nagyon tudsz mit tenni, csak megszűntetni minden tőlük való függésed, aztán megmondani nekik, ha zavarja őket akkor nem kell többet találkozni.

2019. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!