Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szomszéd pasi kikezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszéd pasi kikezdett velem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kis falu, mindenki tud mindent, sőt jobban is. A szomszédunk án lakó pasi nyíltan megmondta, hogy tetszem neki, szeretne velem szexuálisan lenni. Valahol nekem is bejönnek az idősebb pasik, vele is jó lenne nagyon. De ez egy kis falu, azonnal megtudná mindenki rólam is. Ma este sötétben próbálok átlopózni, de mégis tartok az egésztől. Mégis hogyan tovább?

2019. dec. 17. 16:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Szopikáld le és kész.Nem kell ezt túl reagálni.
2019. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 kisördög1 ***** válasza:
91%
Lehet diszkréten is csinálni
2019. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Sms ben megbeszélitek mikor alkalmas és éjszaka átmész hozzá, senki nem fogja észrevenni.

Mi évek óta így csináljuk és még nem látott meg senki.

2019. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nyilván csak éjjel megyek. De ez olyan falu, szerintem előbb tudják már, mint mi. Ő agglegény, beszélik is róla, de én nem szeretném, ha a falu a szájára venne.

(elsőnek köszi, tudom mi a dolgom :D).

2019. dec. 17. 16:39
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem napoal is atmehetsz, minek jobban bujkaltok annal inkabb gyanus a dolog

Ha meg latjak, hogy nem rosszban santikaltok akkor az nyilvan kevesbe gyanus is

2019. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neked akkor csináld, ha nem tetszik akkor ne csináld. Folytatva a sort, ha megbízol benne akkor honnan tudná meg a "fél falu"? Valószínűleg már amúgy is pletykálnak rólad is - tudod milyen az emberi "jóindulat", úgyhogy ne foglalkozz vele a te életed.
2019. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Döntsd el, mi számít neked jobban:


1) a fantasztikus élmény, amiben jó eséllyel részed lehet

2) aluliskolàzott, dologtalan prolik véleménye


Írd majd meg, mi volt :)

2019. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Menj át hozzá és kész, én átmennék, most kit izgat hogy más is megtudja? Legalább nem fogok unatkozni éjszakánként, és talán minden nap lefeküdhetek valakivel.
2019. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
ne érdekeljen jobban mások véleménye, a te magánéleted, illetve a tiétek. szerintem hajrá
2019. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Na én ugyanígy voltam anno a chat pont hu nevű oldalon találtam egy biszex pasit, beszélgettem vele egész normális volt, viszont nagyon hezitáltam mert én sem vagyok nyiltan meleg, neki családja van és egy utcával lakik arrébb, szintén kis falu, ha az ember elfingja magát a 4 fal közt, a falu másik mégén már azt mondják bef-stál :)

Nehéz volt de találkoztunk, gondoltam én nem körülöm világgá, ahogy ő sem fog azzal dicsekedni másnap, hogy hé, tegnap azt a srácot sz-ptam le, főleg családos emberként.

Viszont szerintem az eléggé gyanús ha nappal kerülitek egymást viszont éjjel meg átmész hozzá, csak egyszer menjen haza valaki később a munkából aki rajtakap, vagy csak egyszer legyen egy hűtlen fél akit akkor visz haza a szeretője és meglátja, hogy te éjjel mászkálsz, annak előbb lesz visszhangja.

Járjatok össze napközben is, akkor nem feltűnő. Most komolyan, nem lehet haverod? Honnan tudnák miért mész át? Lehet csak a gépét javítod meg, vagy söröztök vagy bármi más. Persze tudom, hogy nem ezt fogják pletykálni. De valószínű ha téged és őt is kinéztek már maguknak amúgy is össze fognak titeket boronálni.

2019. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!