Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek általánosságba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek általánosságban bejönnek az olyan macis alkatú fiúk/férfiak (nem elhízott, csak max 5-10 plusz kiló), akiknek helyes arcuk is van?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azok jönnek be akik en van egy kis plussz.nem szeretem sem a vékonyakat sem a kövéreket de az izompacsirtákat sem.
2020. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár bi vagyok, de nekem bejön az is, ha van egy kis plusz.
2020. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan bejönnek,de évek során egyet nagyon megtanultam és az élet igazolta is.

Helyes arc, nem mindig takar helyes embert, jó jellemet. Pont két helyes,jóképű srác okozott olyan anyagi és lelki gondot, amit senkinek nem kívánok.

2020. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Voltam már ilyen sráccal, csak addig jött be amig le nem került róla a ruha, utána elment tőle a kedvem
2020. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem okoz az ilyesmi.azt gondolom 5-10 kg nem a világvége.szerintem az még az a kategória hogyha levetkőzik nem fordul el az ember.meg amugy is nekem mindig olyan pasijaim voltak akik szabadkoztak hogy jaaaj pici súlyfelesleg van rajtam ....de nekem fel sem tűnt.kellett ahhoz hogy jol nézzen ki számomra.
2020. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis plusz,nem számít,Szeresse a 69-et
2020. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sì.
2020. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont hogy ők jönnek be, igen. A kockás has valahogy egyáltalán nem vonz szexuálisan.
2020. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek az ilyenek bejönnek írjon 🤔😛
2020. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!