Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok pasik ti szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok pasik ti szeretitek a kinézetben az extrémitást? Milyen extrém dolog van rajtatok és mennyire könnyű azzal párt találni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tanga és harisnya van rajtam, nagyon nehéz párt találni, mert folyton kergetnek az utcán, ha valakihez odalépek vagy leszólítok
2020. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl extra vékony vagyok egyesek szerint :) Viszont ez nem érzem, hogy nehezítene bármit is.
2020. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég magas sportos alkatom van 198 cm vagyok.

Kiegészítőket hordok nyakláncot, gyűrűt, feltűnő cipők, pulcsik stb

Szinte mindenki rámnéz és megnéznek. Buszon szinte mindig vannak csajok meg srácok akik néznek. És látom hogy végig fut a szemük rajtam többször is.😉🤩

2020. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem extrém dolog, de nem népszerű a melegeknél általában, nekem tetszenek bizonyos terep mintás ruhák. Ezzel szemben a szakadt és a szűk szárú farmereket hordókat nem értem... Még a szűk szárú farmer oké időnként, de alapból akár tizenhuszonezret fizetni egy szakadt farmerért nekem valahogy egy érthetetlenség.
2020. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!