Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gáz, hogy 23 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 23 évesen még soha nem volt semmi fiúkkal (még csók sem), de meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Kívánom nagyon egy ideje, hogy megtörténjen és rajta is vagyok. Rengeteg szimpi sráccal dumáltam pl. grindr, de valahogy senkivel nem jutottam 1-ről a 2-re. Biztosan velem van a baj, én sem tetszem annyira magamnak. De lassan kikészülök hogy ennyire szar vagyok!
2020. jan. 19. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ohhh dehogy vagy szar!üdv a meleg világban!sajnos normális ismerkedés szinte alig.szokj hozzá.
2020. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha van kérdésed privbe jöhet
2020. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
* 1es voltam
2020. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Hajrá! :)

30f

2020. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Hetero v. meleg - teljesen mindegy, nem gáz, de ha csak várod a sültgalambot a szádba akkor nem fog történni semmi. Mozdulj ki a 4 fal közül emberek közé, ahol ismerkedni lehet (melegként értelemszerűen meleg helyekre).
2020. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem veled van a baj.

Én is így voltam, 22 évesen voltam először fiúval.

Nálad is az a gond, mint nálam volt, még nem fogadtad el önmagad, ezért nem mersz nyitni egy személyes találkozóra sem.

Én azt javaslom, nyugodtan ismerkedj neten, ha találsz olyat aki szimpatikus, hívd el randira, beültük például egy üdítőre, kávéra valahová, utána már megnyílsz.

Kérdezz például a randipartnerektől olyat, hogy ők hogyan fogadták el magukat,hogyan coming outoltak stb, ez sokat fog segíteni.

Ha gondolod írj privátot.

2020. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Az első fiú aki életemben egy éve volt és meglehetősen faképnél hagyott, mert csak addig voltam jó, amíg az exével rosszban volt. Igazából ott történt az, hogy hónapokig depressziós voltam. Akkor realizálódott bennem, hogy a melegek nagy része, bocsánat a kifejezésért, de önző. Én az a típusú ember vagyok aki könnyen kötődik sajnos és emiatt kerültem már olyan helyzetekbe, melyekbe nem kellett volna. A grindr nem az a hely, ahol egyről a kettőre tudsz jutni, hisz ott egy idő után otthagynak, megszakad a kommunikáció, mert valami az emberekbe üt és akkor otthagynak, mert olyanjuk van. Véleményem szerint legbelül minden meleg szeretné, hogy szeressék, de az egoizmus és az önteltséggel próbálják meg ezt fedezni.


Ugyaennyire ki vagyok én is készülve a meleg emberektől hidd el, kilencven százalékuk nem is tudom milyen világban él. Komolyan viszont nagyon kevesen gondolják, hiszen energiát kellene befektetni egy kapcsolatba. :) És ehhez lustának lenni a legegyszerűbb.


Biztos vagyok benne, hogy találsz valakit idővel ha próbálkozol. :)


22/f

2020. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz egyáltalán, én is pl. 23 (sőt majdnem 24) voltam mikor először lett valami

Nehéz normális srácot találni sajnos

2020. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semennyire, majd eljön az ideje!

20f

2020. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok és idén akarom sráccal kipróbálni.:) Eddig lányok...
2020. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!