Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek szeretne tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretne tőlem még valamit vagy nem? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval, a történet ott kezdődik, hogy nagyjából egy éve megismertem egy fiút akivel tök jóba lettünk. Én szerelmes lettem belé egyből és próbáltam is jelezni felé és ő is elég fura volt, de sose tudtam eldönteni biztosra, hogy mit szeretne, így nem mertem lépni.

Egyszer amikor nálunk aludt hirtelen megcsókolt és aznap este volt még 1-2 csók, de úgy nem beszéltünk róla. Pár nap múlva rákérdeztem, hogy most akkor ez mi volt és azt mondta, hogy nem gondolta komolyan. Nem sokkal később megint nálunk aludt, megint volt csók, és onnantól kezdve mindig, és más is, olyanok voltunk mint egy pár. Aztán adott napon mondta, hogy beszélni szeretne velem, de végül is nem lett belőle semmi. Ezek után még nálunk aludt, ugyanúgy minden történt, majd rá pár napra kiderült, hogy csak a barátom szeretne lenni és, hogy erről akart velem beszélni. Nem értem eleve, hogy mindig az mondta, hogy milyen helyes vagyok meg rendes meg minden, ráadásul eldöntötte már, hogy elvileg mit szeretne, de még utána mégis nálunk alszik, úgy, hogy tudja mi fog történni. (Nem az a fajta aki csak "azért" aludt volna nálunk). Jelenleg ott tartunk, hogy elvileg barátok vagyunk, viszont volt olyan lány ismerőse akit jobban ismert mint engem és amikor a lány beleszeretett akkor megszakadt a kapcsolat közöttük, velem meg mégis legalább barát maradna. Ez most, hogy van? Ha találkozunk, akkor ugyanúgy viselkedik, mint előtte, leszámítva az alvós részt, mert azóta az még nem volt.

Vajon mit szeretne, vagy mi járhat a fejében?

A válaszokat köszönöm!



2019. febr. 14. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy ő 23 éves, én 21.
2019. febr. 14. 12:52
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igazából megértelek, ez tényleg elég bonyolult. De az, hogy még van veled kapcsolata - még ha baráti is, az már jó jel. Szerintem, ha felhívnád még egy éjszakára, vagy elkezdenél komolyan flörtölni vele, akkor belemenne, hogy újrakezdjétek.
2019. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem, program az már van lebeszélve, és azt mondta, hogy még ottalvás is lehetséges, csak azt még nem mertem felhozni.
2019. febr. 14. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat nemtudom. Ez kicsit szarkeveres amit csinal a baratod. Csak jatszik az erzeseiddel. En megmondanam hogy vagy legyen végig melletted, vagy csak BARAT legyen...
2019. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy inkább szerintem nekem van szükségem rá jobban, ez is a bajom. Azt mondta tudja, hogy a legrosszabb helyzetbe hozott minket és sajnálja....
2019. febr. 14. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Elég rossz helyzet ez, és nem irigyellek azért, amin átmész, de lehet, hogy a srác nem képes elfogadni, hogy érzései vannak irántad. Ugye fiatalkorban nem mindenki fogadja el egyből, ha meleg, és vannak, akik berezelnek, és ilyenformán kiutat keresnek. Nálad csak egy ember érezheti magát nyomorultabbul, és az ő. Gondolj bele, úgy van együtt a lánnyal, hogy mindez csak tettetés, és nem lehet igazán önmaga.

Sajnos azonban te nem tudsz ezzel sok mindent kezdeni. Ne támadd őt le ezzel, csak dacot és haragot váltanál ki belőle, azt meg te se akarnád; ha szerencséd van, még idejekorán ráébred, hogy nem egy lány mellett a helye.

2019. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! A lányos részt azt félreérthetted. Nincs együtt a lánnyal, nem is beszélgetnek igazából már elvileg. Meg évek óta csak fiúval volt, elvileg el is fogadta magát.
2019. febr. 18. 14:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Most, ha már így visszanéztem, ha bárki idetévedne valamiért, és érdekelné a vége, mire lett új párom, vissza akart jönni. Most már nagyjából 1,5 éve, szóval nem csak hirtelen fellángolás volt neki, meg nem is tudott a páromról.
2021. máj. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!