Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gáz, hogy 23 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 23 évesen még soha nem volt semmi fiúkkal (még csók sem), de meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Kívánom nagyon egy ideje, hogy megtörténjen és rajta is vagyok. Rengeteg szimpi sráccal dumáltam pl. grindr, de valahogy senkivel nem jutottam 1-ről a 2-re. Biztosan velem van a baj, én sem tetszem annyira magamnak. De lassan kikészülök hogy ennyire szar vagyok!
2020. jan. 19. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz .egyik sem.a 23 sem meg az sem hogy még szűz vagy!
2020. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Rohadt nehéz saját magad elfogadni. Én 24 évesen voltam először fiúval a Gárdonyi nudista strandon. Mozdulj ki otthonról. Pl. Meleg szauna. A Grindr én és a Romeon nem lehet ismerkedni. Még a meleg szauna a legjobb
2020. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz!


Sőt én is ilyen félénk voltam nagyon, nem mertem elmenni senkihez, mikor meg elmentem akkor meg élvezni nem tudtam.

2020. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A hatos hozzászólóval vagyok kb. egy véleményen. Viszont a grindr-en inkább lehet ismerkedni, mint romeon. Grindr-ről kb. hat emberrel chatelek rendszeresen, kettővel alkalmi partnerem is volt. Honnan tudod, hogy az első szexuális kalandod sem lesz kellemes, ha nem mozdulsz el az egyik irányba? Legyél komoly, határozott és előbb fejben döntsd el, mit szeretnél. A többi pedig majd jön. Én ugyan nem vagyok képes szeretni és én is inkább szexhaverságra alapozok, de hálás vagyok annak, aki engem is elfogad és össze tudunk hangolódni.
2020. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!