Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok ti a homoszexualisok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti a homoszexualisok feminim viselkedését visszataszítónak találjátok?

Figyelt kérdés

Nyilván egy homoszexuálisra eleve nem tekintetek vélhető partnerként így ilyen nem merül fel bennetek.

Nőként egy férfiban a férfiasságot keresitek és a heteroszexuálisok és transzszexuális férfinak nem viselkednek férfiként. Ez nem nem taszít benneteket?

(Nyilván ha nem férfinek kezelitek őket akkor nem, mint ahogy a barátnőtökben sem kerestek férfias vonásokat.)


2020. jan. 22. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt olyan közelebbi barátom akiről ez elmondható lett volna, ezért egy kicsit idegennek tartom. Visszataszítónak nem mondanám. De ha lenne ilyen a környezetemben akkor szerintem nagyon hamar hozzá tudnék szokni, és egy idő után nem is tűnne fel.
2020. jan. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden meleg viselkedik nőiesen.

De engem egyáltalán nem zavarna, ha értelmes lenne és jol el lehet vele beszélgetni.

2020. jan. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Akkor jó,ha nem látni rajta, h buza.
2020. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, szerintem 2020ban elég gáz ha valakit ez visszataszít. Plusz, azért azt is hozzá tenném, hogy sok meleg férfiasabb mint a heteró pasik nagy része, ami hát mit ne mondjak kinek "szégyen". Meg hát az is más hogy kinek mit jelent a férfiasság.

Vissza térve, nem, nem taszít egyáltalán ha egy feminin meleg csávóval van dolgom a munka helyen vagy baráti társaságban. Ugyan úgy az se zavar ha egy nőies hetero srác az alany.

2020. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszataszító csak nem érdekel. Néhányan mondjuk tényleg túlzásba viszik a mórikálást, ami inkább már nevetséges - mondjuk nem is a nők a "célszemélyek" akinek szól hanem egy másik meleg (bár szerintem azok egy részét is idegesíti a túlzott megjátszás).
2020. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!