Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok mit éreznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok mit éreznek amikor rá néznek egy férfi combra vagy lábra?

Figyelt kérdés

Én hetero férfiként főleg így nyáron ha ránézek egy női combra megbolondulok nagyon megkívánom legszívesebben szétnyalnám éjjel nappal csak simogatnám csókolgatnám ínycsiklandó érzést érzek de amikor ránézek egy férfi combra vagy férfi kézre hátra undort hányingert érzek.


A melegek is undort éreznek?

Vagy mit éreznek?

Részletesen egy homoszexuális mondja már el a érzéseit mert én nem tudom megérteni a homoszexualitást.



2019. júl. 30. 22:21
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Főleg azt nem tudom megérteni hogy egy ínycsiklandó vonzó nöi combhoz nem vonzodnak.
2019. júl. 30. 22:24
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Én speciel ugyanazt érzem a férfi lábbal, mint te a nőivel.

Ha egy nőit látok, semmit nem érzek. Töööööök közömbös

2019. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Nincs is szebb mint egy izmos de vékony szálkás enyhén szőrös férfi combnál és szép formás vádlinál.
2019. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az a láb nagyon szőrös is!!😃
2019. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Nekem olyan a combom, mint egy lánynak, ami azért nem olyan jó, mert ahogy elnézem a legtöbb melegnek nem ez jön be


De amúgy egy izmos láb szerintem mindegyikünknek bejön.

2019. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

de amikor ránézek egy férfi combra vagy férfi kézre hátra undort hányingert érzek.


A melegek is undort éreznek?


Igen, nyilván derrentőszurisok is azt éreznek.

Logic fail te vagy?

2019. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De ha egy női láb közömbös számotokra és pl amikor hozzátok ér egy nő és nem éreztek undort akkor csak vonzodtok a nőkhöz is csak nem jött még elő belőletek a nemi vonzódás egy nő iránt.
2019. júl. 31. 08:30
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem veled van a baj, ha másik emberre ránézve hányingert érzel.

Az, hogy nem vonzódsz valamihez nem egyenlő azzal, hogy hányingered van tőle.


Ha férfias comb vagy kéz, akkor nekem imponál, bejön.

2019. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A comb az engem hidegen hagy, de egy izmos vádli az nagyon szexi :P


Egyébként ha ránezek egy női lábra, az az égvilágon semmit nem vált ki belőlem. Undort se.


Szerintem az gond, hogy egy férfi lábának a látványa belőled érzelmeket vált ki (undort). Heteroszexuálisként totál közömbösnek kellene vele lenned. Ne értsd félre, most nem azt mondom, hogy titokban meleg vagy, nem vitatom a szexualitásod. De hogy van valami fura fixációd, az tuti xD

2019. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy undort vált ki belőlem egy férfi láb nekem is közömbös.


Én úgy kérdezem tőletek ezt a undor kérdést hogy pl ha rákényszerítenének arra hogy nyaljatok egy női lábat akkor undorodnátok tőle behánynátok?


Mert én a férfi lábtól igen behánynák ha a számhoz kellene érinteni.

2019. júl. 31. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!